Ne vakit açacak, sürur-u aşk ruhumu ağlatacak!

MustafaCİLASUN

Özel Üye
[FONT=Palatino Linotype, serif]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Belki de hiç söz etmemeliydim, nasibi nasıl şehretmeliydim
[FONT=Palatino Linotype, serif]Heran sabırla mı nefeslenmeliydim, hangi umudun lahzasıyla kanaat edecektim
[FONT=Palatino Linotype, serif]Anlamak için nasıl bir aşk gerekiyor, feraset niye kalbime refakat etmez bilecektim
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilmediğim o lisanları, vasıl olamadığım ahu figanları nasıl farkını hissedecektim

[FONT=Palatino Linotype, serif]Anadil, ruhuma hasreti zerkeden hangi meyandır söyleyin
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hak etmek için, azimeti hasretmek nasıl bir izan ile salim ve selim olacak deyin
[FONT=Palatino Linotype, serif]Akıl kimde yok ki, akıldanelik salkım saçak inan ki niye eminlik uzak ki tarif edin
[FONT=Palatino Linotype, serif]Suçlamadan, karşılık takıntısı olmadan, alay etmek için etrafına bakmadan, deyin

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ana evladından ne bekler, aşk toprağı bereketlendiren nazar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bahanelere sığınan,hakikatinden uzak kalan farkı fark etmek için kim çalışmayan
[FONT=Palatino Linotype, serif]Niye insan kıymeti kalmadı, her yanımız yağmalanmak için pazarlandı,kokmayın
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bekleyen var, mühleti bir anlam için kalbine koyar, bir sevdayı ruhunuzla yaşayın

[FONT=Palatino Linotype, serif]Dost kim, düşman kim ne kadar karıştı, şimdi sorgulayın
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kin ve hamaset niçin arttı, sakın avuntuyla bakmayın, asabiyetlerinizi, o an atın
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sakin bir nazarla yakınlarınıza bakın, hangi enlerin peşindeler. hemen suçlamayın
[FONT=Palatino Linotype, serif]Öncelikle bir kendinize bakın neler değişti gönül sayfanızda unutmadan hatırlayın

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sakın kızmak için bir bahane aramayın, hangi tercihlerin peşindesiniz anlayın
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nasıl bir terakkinin içindesiniz anlamak için muhakeme yapın, aşk nedir ki arayın
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hakikat niye senin umutlarının içinde, niye kalbi sessizliğin var, ruhun yeis içinde
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nasıl bir dert ki, nasıl bir hicran ki sinen hıçkırıyor burukluk yaşatıyor eşkaliuyle

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN

ceylannur

Yeni Üyemiz
Belki de hiç söz etmemeliydim, nasibi nasıl şehretmeliydim
Heran sabırla mı nefeslenmeliydim, hangi umudun lahzasıyla kanaat edecektim
Anlamak için nasıl bir aşk gerekiyor, feraset niye kalbime refakat etmez bilecektim
Bilmediğim o lisanları, vasıl olamadığım ahu figanları nasıl farkını hissedecektim

teşekür ederım payalsımların cok guzel rabım yolunuzu daım acaık etsın

Üst Alt