O başörtüyü al kapa çeneni!!

MURATS44

Özel Üye
http://image.cdn.haber7.com/haber/haber7/cat/bg_381320090925091255731.jpg

Sevim koş pinokyoyu kırıp rahle yapmışlar!
An itibariyle karnıma potbori şeklinde gülme krampları giriyor. Hiç bu kadar leziz gülmemiştim. Sevim koşş masallar değişmiş masallar haram işleyince burnu uzayan pinokyo, çizmeli değil takkeli kedi, Ayşegül Tatilde değil Umre’de, Polyannayı da mutluluk değnekleriyle falakaya yatırmışlar. Şeriat masalları bunlar şeriat masalları…
Yazık ya.. Bildiğin kuru alçıyı kafa diye taşıyanlar ordusuna yazık.. Başörtüsü konusunu her sezon sağdınız sağdınız sütten kesilmesine rağmen hala bir bidon yağını nasıl çıkarıyorsunuz vallahi bravo. Ortalık vıcık vıcık. Ortaöğretimde serbest evet olmalı.
Allah’tan bu serbestliği zorunluluk olarak okuyan zihniyetin yaptığı rüzgarla yaprak kıpırdamıyor. Kız çocukları okula başörtüsüyle gelebilir demek, kız çocukları başörtüsüyle gelsin demek midir? Ayrıca başörtüsü yasağını zorunlu baş açma olarak görmüyorsun da, başörtüsü serbestliğini nasıl zorunlu baş kapatma olarak görüyorsun gerzekliğin zorunlu kapanışı şart oldu!

O başörtüyü al kapa çeneni! Evet çene tesettürü şart! Daha kreatif kudurun. Daha estetik yırtının! Her yıl bayat tepkileri temcit pilavıyla takas etmekten bıkmadınız mı ? Kimse bu çocukların mobil imamı değil. Ne olmuş masal yerine vaaz mı vermişler! Ne olmuş çocukları çarşafa mı dolamışlar! Ne olmuş beslenme çantasında misvak kontrolü mü yapmışlar! Haram işleyince eli kesilen pinokyoyu kırıp rahle mi yapmışlar!
Saçma lakin buna inanan o kadar sığ sürüsü var ki bize de hayal gücümüzün ayarlarıyla oynamak düşüyor. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı en babacan en vakar tavrıyla provokasyona ve olası imitasyon algı kovboylarına karşı açıklama yaptı. Lakin duymak istemiyorlar, bulduk bir damar malzemenin canlı kalkanları da çocuklar olsun deyip zırvalamaya devam ediyorlar.

Evet kapa çeneni! Buradan vuramazsın. Velev ki ben çocuğumu başörtüsüne alıştırmak istiyorum bu şekilde gitmesini istiyorum sana ne? Sen yıllardır aklını şahsiyetini ilkeler ve inkılaplarla sömürdüğün çocuğun hesabını verdin mi? Üstelik orijinal de değil sadece modern yobazlığına tekabül eden saçma sapan yaptırımlarının bağnazlıklarının hesabını verdin mi? O yüzden kapa çeneni! Gerçi bir okulun örtüsünü toplasak sizin çirkeflik şelalesi çenenizi kapamaya yetmez kabul.!

Esra Elönü / Haber7

Üst Alt