Öğretmenlerin işi zor

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Hoş bir mizah ama gerçekleri yansıtıyor...haaahaaa

Yorumu ciddiyetle yaparsak mizah yönünü bırakarak,inanın içler acısı şimdiki eğitim....

Eskinin eğitimi ile şimdiki arasında uçurum var hiç beğenmiyorum,disiplin sıfır eğitim keza öyle
öğretmenler hepten bu işin ciddiyetin de değil...Onlar sadece maaşlarına devlet memuru konumuna bakar olmuşlar,
hep maddiyat öğrenci bilgi sahibi olmalı onların umrundamı hiç değil,,,Ama eskiden öylemiydi,öğretmen eğittiği
öğrencisi için gurur duyardı hangi öğretmenden mezun oldun onun övgüsünü düşünürlerdi takdire şayandılar...İşte onlar gerçekten elleri öpülesi öğretmenlerdi,eğitimiyle onur duyan eğitmenler yetiştirdiği öğrencisinin gurula arkasında duran anne baba edasıyla olan gerçek öğretmenler...

Kusura bakmasınlar şimdikiler öğretmen vasfında değiller...onlar ay başı gelince parasını alsın,devletin bütün haklarından
yararlansın,bedava tel hatları bedava öğretmen konuk evleri eğlence mekanlarında eğlence yapmak,öğretmen günlerinde sabahlara kadar kulüplerde eğlenmek bumudur eğitmen asla değildir,onlarki hiç bir eğitim verecek vasıfta değiller velhasıl şimdiki öğrencilere üzülüyorum...

Üst Alt