Sözcü gazetesi fotoşopu öğrendi (!)

MURATS44

Özel Üye
Sözcü'den sınırları zorlayan manşet

Hükümetin her alandaki düzenlemesini seviyesizce eleştiren Sözcü gazetesi bugün komik manşetlerinden birini daha attı.

sozcuden_sinirlari_zorlayan_manset_1411541158_953.jpg

Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana manşetinden Recep Tayyip Erdoğan'ı eksik etmeyen, bazen de iftira içerikli haberlerle hükümeti aşağılayıcı ifadeler kullanan Sözcü gazetesi bugün orta öğretim kurumlarındaki başörtü serbestliğini manşetine taşıdı.
'ATATÜRK'ÜN SİSTEMİ ÖLDÜ'
'İşte 2023 hedefi' manşetiyle verilen haberde 'Bunlar, bu gidişle doğmamış çocuğa bile türban takacak! ATATÜRK’ün kurduğu laik eğitim sistemi resmen öldü. İktidar; dindar ve kindar nesil planı için, türbanı önce üniversiteye, sonra kamuya sok*tu… Okullara zorunlu din dersi koydu. İbadethane zorunluluğu getirdi. Tepkilere rağmen okulları imam hatibe çevirdi…2023 hedefi için planın 2. aşamasına geçtiler. Ortaokul ve lisede türbanı serbest bıraktılar. 10 yaşındaki kızlar okula türban, peçe ve çarşafla, erkekler ise cübbe ve takkeyle girebilecek. Takmayanlar hedef olacak. Yakında ilkokula da türban gelebilir' denildi.

Ayrıca Konya'daki bir okulda çekilmiş fotoğraf için de 'Ailelerinin zoruyla türban takıp okula gittiler' ifadesi kullanılıp 'Tayyip'in özlediği tablo' başlığını attı.
Anne karnındaki cenine 'başörtüsü' takan gazetenin manşetini görenler 'Sözcü photoshop öğrenmiş' dedirtti.

Gazetenin bu manşeti sosyal medyada da tepki gördü..
İşte onlardan bazıları;

Bx5fp_1411542316_6918.jpg

mE05D_1411540812_0002.jpg

RjOg1_1411540862_8626.jpg

R25Zt_1411542299_3218.jpg
RlyjR_1411542308_7298.jpg

afpvI_1411540706_3207.jpg

MURATS44

Özel Üye
NOT
Birileri bişeyleri hazmedemiyor :) :F Çokta önemliydi. Sözcü gazetesi ürür, kervan yürür :F

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Bu millet uyumuyor sözcüüüüüüü fotoşhopuda beşikdeki bebek biliyor kimi kadnırıyorsunuz,,,

ne yalan söliyeyim bu fotoşhop çalışmasını güzel yerlerde kullanınca harika bir çalışma,,,ama gelin görünki
kötü amaçlarda çok kullanılır oldu,o yüzden ben sevmiyorum,,,çirkinleri güzel yapıyorlar haaa kiloluları zayıf yapıyorlar haaa

sanki kimse anlmıyorr haaa

Üst Alt