Televizyonum renk topladı

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Değerli arkadaşlar bu sabah televizyonu açtığımda Sağında ve solunda yeşillikler vardı yani 4/3'ü yeşil ve kırmızı ekran ...ve renk toplanması oldu.
saman yolu logosu yeşil insanlar değişik renkte sorun nasıl çözülür yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Tahkar bey snein tv nin ömrü bitmiş haaa

Bizimde öyle olmuştu,tamirci dediki yakınında mıknatıs türü şeyler varsa onları uzaklaştırın tel,radyo,vs

birde anten alıcıları olursa komşuların oda yaparmış:)

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Tahkar bey snein tv nin ömrü bitmiş haaa

Bizimde öyle olmuştu,tamirci dediki yakınında mıknatıs türü şeyler varsa onları uzaklaştırın tel,radyo,vs

birde anten alıcıları olursa komşuların oda yaparmış:)

Adminim 5 yıllık tv.72 ekran daha yeni gibi fazlada tv'de seyretmiyorum...öyle gün boyu açıkta değil...

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
TV nin üzerindeki on/off anahtarını mutlaka kullanın tv yi kapatın 5 veya 10 dakika sonra açın morlukların düzelmesi lazım eğer düzelmiyorsa PTC ( Termistör ) değişecek.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
TV nin üzerindeki on/off anahtarını mutlaka kullanın tv yi kapatın 5 veya 10 dakika sonra açın morlukların düzelmesi lazım eğer düzelmiyorsa PTC ( Termistör ) değişecek.

Yorumun sonuna bayıldım üstadım,siz güzel yorumlamışsınız gayet akıllıca olması gerektiği gibi....

Bende şöyle okur oldum haaaMorluklar eğer düzelmiyorsa en yakın cam önüne götür sağa sola bak
eğer kimse yoksa at aşağı kardeşim ondna hayır gelmez haaahaaahaaa

Bende çok fenayım he 5 yıllık tv ye neler diyom haaa

Üst Alt