Yüreğime dokunanlar

Adilbey

Aktif Üyemiz
Oysa küçüklüğümden beri alışkındım ben ateşimin çıkmasına.. Annemin elini alnıma koyup ''ateşi var hala'' diye başucumda fısıldamasına.. Şimdilerde annem yine başucumda.. ''acısı var hala'' diyor.. Eli sol yanımda...!

Adilbey

Aktif Üyemiz
‎'Hayat.'Dur bekle beni Dizlerimde derman kalmadı ardından koşacak! 'Aşk...'Her geçen gün öldürme yüreğimi;bi Can daha kalmadı verecek!'Mutluluk..'Kaçma benden her defasında bu sefer değerini bileceğim Senin!'Acı.'Uzak dur benden Hiç sevemedim ben Seni!'Hüzün..'Esir etme artık beni ben zamanıyla çok büyüttüm Seni..Vee.'...'Sen..''Daha fazla yorma beni.!ben fazlasıyla ödedim Senin uğruna kaybettiklerimin bedelini.!

Adilbey

Aktif Üyemiz
Önceden olsa bırak gitsin aşk tek kişilik derdim.Kimi sevdiğin önemli değil, önemli olan sevme becerin derdim...Artık öğrendim ki; kimi sevdiğin önemliymiş.Uzun yolu göze alamayana kelebek olunmazmış.Nefesi yetmeyenle dipte hazine aranmazmış....Aşkın ibadetini bilmeyene bayram bağışlanmazmış...

Adilbey

Aktif Üyemiz
Reklamlarda sıkça kullanılan bir söz vardır: ''Fırsatlar dünyasına hoş geldiniz.'' Aslında insanoğlu dünyaya gelir gelmez fırsatlar dünyasında bulur kendini. Ne mutlu bu fırsatlar dünyasını gerçek dünya adına kullanabilene.

Adilbey

Aktif Üyemiz
Keşkesiz bir hayat dileğiyle...

Gülümse ,Hayata güLümse..O Sana beLkide herzaman hüzün ve keder doLu günLer verdi Hic ummadığın deryaLarardan çıLgın daLgaLar vurdu,güLümse BeLkide çok uzakLarda kızgın bir buLut şimşekLer yağdırdı yüreğine AğLama ,İcindeki nefret kini bulaştırma ruhuna ,güLümse ALacakaranLık kuşagında, düşLerin biLe ...acı cektiği son...suzlukta Hadi Sende güLümse

Adilbey

Aktif Üyemiz
Hayat
Koskoca ömürde
"bir yalnız gün daha
nasıl geçecek,
şu saatler nasıl bitecek“
...diye şikayet edebilecek kadar
muamma!
Göz açıp kapayıncaya kadar
geçen sürede
nihayete erebilecek kadar da
basit!

Adilbey

Aktif Üyemiz
Ne kadar küçük şeyler için ağlardık... Bir tutam saç, bir oyuncak araba, bir bebek...

Şimdi büyüdük, çok büyük olaylar bile ağlatmıyor bizi. Ölümler,iflaslar,savaşlar...

Şimdi daha mı güçlüyüz, yoksa daha mı alışkan? Hayatı öğrenmek alışmak mı acaba...?

Belki de oyunların arkasına saklanmışım,Şehirler büyümüşde ben hep
çocuk mu kalmışım,Yenilmezdi böyle zamansız,Gitmeseydi eğer bu
yürek.Kirlenince olur ya niyet,Zor geliyor artık sevişmek,Tükenince
mazeret,Aşk acıdan ibaret.Belki ben hala masalların,Mutlu sonların
etkisindeyim hala,İşte bu yüzden bıçak sırtlarına emanettir...... bu
yürek,Aslında yalanların,farkındayım elbet.Ama görmezden geldim,Bilen
bilir acıtır insanı gerçek

Adilbey

Aktif Üyemiz
Parmağımı basıyorum, acımın en kanayan yerine!
Öfkem, alnının ortasından vuruyor hayatı!
Avuçlarımdan düşüyor yüreğin...
Şimdi sen mi kanıyorsun, ben mi?

Adilbey

Aktif Üyemiz
...Ey Hayat!
Oluk oluk kanatsan da ömrümü,
Varlığın, burnumda ince bir sızıdan ibaret!...

Adilbey

Aktif Üyemiz
Hoşçakal" ıssızlığıyla kalmak nedir bilir misin...?Tüm anlamlarını kaybetmiş bir alfabeyle, "Lütfen" kelimesini kekeleyebilirmisin?... Defalarca yutkunarak ve direnmeye çabalayarak gözlerinisürüklemeye hazır sele, nasıl "Kendineiyi bak" denir bilir misin?..."Sen de" dendiğinde çoktan dağılmışyanlarını saklayabilir misi...n....? Aşk......ın... ihanetini bile özleyecek kadar,Aşkı sevebilir misin?

Üst Alt