Yüreğime dokunanlar

Adilbey

Aktif Üyemiz

61652_444367376064_324696696064_5541263_4849979_n.jpg

"İyi kalpli amcaları birer birer uğurladık. Ve
dünya kirlendi,filmler bozuldu.O masum sevdalar yaşanmıyor artık...Sen varsın,ben varım.Bir de,acımasız bir dünya var dışarıda... Esas
film şimdi başlıyor ve bütün koltuklar bomboş bu sinemada!"

YusufHayaloğlu......

Adilbey

Aktif Üyemiz
Yalnızlığımdan bir sen alacağım var..Kaç ömürle ödenir sevmenin bedeli,
Üflemekle söner mi hasretinin ateşi,
Herşeye ilaç değil zaman,
Ne yapsa değişmezmiş insanın kaderi.Gözlerine çizdiğim gelecek bir kara resim,
S/aklar mı zaman sebepsiz terk......edişleri,
......Şakağından vurulmuş bir sevdadan ibâretim,
Aşka adadığım son şansımı sende tükettim...

Adilbey

Aktif Üyemiz
hüzünler giydirdiler hep sevinçlerime, tebessümlerimden gözyaşlarımı çıkardığımda düş kırıkları kalıyor elimde nedense...

Adilbey

Aktif Üyemiz
Hayatı Yüklendim Sırtıma Belimi Büktü... Zaten Ömrüm De Bir Görümlüktü! Baharın Üzerine Düştükçe Gölgem; Uzaklaştı Benden.. Şimdi Yılları Sayarken,Utana Sıkıla Değil, Hakikaten "Yaşlandım" Diyebiliyorum Sadece... Neydi Bu Alıp Veremediğim Kalbimden Bilmi...yorum! Ellerimin Çocuksu Yanlarını Özlüyorum Ve Beni Benden Alan Yanıma Kırgınlığımı Büyütüyorum.. Bir Masal Değil Yaşadıklarım... Günlerin Eğreti Yalnızlığını, Rüyalarımın Uçsuz Bucaksız Haylazlığını, Korkularımın Gözlerimdeki Ülkelerde Kaldığını Düşünüyorum! Ve Bir Bir Yazıyorum Vefasızlığı Öğretenlerin İsimlerini Sol İç Cebime! Mahşer Günü Açılacak Bir Kalbi Taşıyorum Artık... Sonsuz Yalanların Helal'ini Yüzsüzlere Sarmak İçin Bekliyor Ve Yaş(lan)ıyorum!

Adilbey

Aktif Üyemiz
Hayat Beni İstediğin Kadar Üz, Şükrümden bir parça bile eksiltemeyeceksin.. Nasılsa Üzüntüm Gibi Sende Birgün Biteceksin.

Adilbey

Aktif Üyemiz
Yüreğimin kentinde bir çocuk ağlıyor sessizce.Annem" büyüdü artık"diye elimi bırakığından beri,yapayalnız yürüyorum sokaklarda.Attığım her adımda kalbimden bir parça bırakıyorum,bir parça da sevgimden.Bir parça da ben süzülüyor yanaklarımdan sokakların bağrına.Her adımda bir parça kalbim kalıyor geriye.Kanadım değil ama YÜREĞİM kırık...!!!

Adilbey

Aktif Üyemiz
En usta HırSız Hayattır.. Biliyor musun..?

Verdiği Hiç Bir Sözü Tutmaz..!

Hayallerin uçup gider Zaman içinde o Hiç aldırmaz Yıldızlı qece qibi aldatır seni..

Sabah koyup gideceğini duyurmaz ve hayat;

Öyle bir hırsızdır ki seni senden çalar haberin olmaz..!.!.!

Adilbey

Aktif Üyemiz
Dışarıda yağmur ,

İçerde sen sevdam ,

Yağmur toprağa düşer ,

Kavuşmak bana..

Ay ışığından uzak bahçelerde ,

Sen misin esen yoksa rüzgar mı ?

Ölüm mü gezinen köşelerde ...

Sen misin okşayan saçlarımı .

Eşref Ziya / Yağmur

Adilbey

Aktif Üyemiz
Sevgili Dost;

"Kalbimi alıp uzaklara gitmek istiyorum"

Çünkü aklım hep kurcalanacak..

"Kalbimi alıp";

çünkü kalbim değişen kanı karşılayacak.

"Uzaklara";

çünkü gazeteler mürekkep, radyolar ses,

televizyonlar renk yapmak istiyorlar onu.

"Gitmek istiyorum";

çünkü gitmek kalmaktan daha pullu:

bir gece kıyafeti gibi ışıl ışıl parlıyor tenimiz.

Bir gece, kıyafeti gibi soyuyor gurbetini.

Adilbey

Aktif Üyemiz
Önünde pek çok yol açılıp sen hangisini seçeceğini bilemediğin zaman herhangi birine öylece git otur ve bekle .Dünyaya geldiğin gün nasıl güvenli ve derin derin soluk aldıysan öyle soluk al.Hiçbir şeyin senin dikkatini dağıtmasına izin verme bekle ve gene bekle. Dur sessizce dur ve YÜREĞİNİ DİNLE ....
Seninle konuştuğu ...zaman kalk ve YÜREĞİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİT........

Üst Alt