Logo yarışmasına davet........;)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
rasulehasretlogo.jpg

çooooooooook güzel olmuş,BİZLER RESULÜN GÜLLERİYİZ bizede bu yakışır...clappingclappingclappingclappingclappingclapping

MURATS44

Özel Üye
logogif.gif

Bu olur mu..Aslında daha güzel olabilirdi ama siteye uysun diye yeşil yaptım...çiçeeekçiçeeekçiçeeek

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
rasulehasret.jpg

Arkadaşlar sitemiz için hazırladığım banner hizmetinize sunulmuştur.Murat adminim yeşil yapacaktım tema rengine uysun diye fakat güzel olmadı.Temayı mavi yaparız bizde :pembeli

MURATS44

Özel Üye
Emeğine sağlık vuslat adminim... gerçekten de güzel olmuş.. eyvallah.. artık tema rengini değişiriz. hem biraz değişiklik iyi olur.. şu an bu logoyu ekledim..güzel oldu..Teşekkürleeeeeeeeeeeerrrr...:aferin:aferin:aferin:gül:gül:gül

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH sizden de razı ve memnun olsun,murat adminim....Hizmet niğmettir dedik aşkla
gönül verdik bu yola,bir banner hazırlamak da güzel sitemiz için deryada sadece bir damla inşallah.....Daha güzel şeyler yapacağız hep beraber bizinillah...:pembeli

Bu arada renk harika olmuş....
.:pembeli:pembeli

mahzungarip

Yönetici
eline koluna sağlık.mükemmel olmuş;) bi logo bu kadar güzel olamaz.bırak renk uyumnu her renkten siteyede gider bence;) yarışmamızın birincisi belli olmuştur vuslat adminimiz:) dile benden ne dilersen:p

Üst Alt