Logo yarışmasına davet........;)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH razı olsun mahzungarip adminim, canınızın sağlığını dilerim,,,,,Elimizden gelen bütün güzellikler sitemize feda olsun......

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
rasulehasret.jpg

Birinci ben olmuştum bu logoyla,inşallah bu güzel logoyu yine kullanmak isterim en kısa zamandahide21ku_halay_halay_halaydd2

MURATS44

Özel Üye
nereden nereyeeeeee . Bir zamanlar logo yarışması yapmıştık.zaman nasıl da geçmiş. 2009 dan 2011'e. içim bir tuhaf oldu. Kimler geldi ,kimler geçti şu siteden.Keşke bazı şeyleri geçmişe dönderebilseydik:Ü::Ü::Ü::Ü:
©Murat's44

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
©VuSLaT
Adminim maziye dönmüşün,,,,,:) herkes gelip geçdi bir biz geçemedik:)emekli olacayık bu sitede:):)

MURATS44

Özel Üye
bize burda emeklilik yakışır adminim. Ben burda olmaktan çok mutluyum. Dünya kadar site geldi geçti ama hiç biri buranın yerini tutmadı.Tutamaz da.
©Murat's44

AyBuKe

Yönetici
cidden ya bu site çok başka çok samimi herkes saygılı,
bende çok sitedeyim ama burası çok başka adminler çok mütevazi seviyorum onları
modlarda çok saygılı ve kibar.Rasulehasret İsmine yakışan şekilde davranışlar.

rasulehasret.jpg

Bu arada tebrik ederim ben logoyu yeni gördüm vuslatım,bu logoyu istiyoruz sayın adminlerim:):)

birde bende sizin gibi yazmak istiyorum,renkli

MURATS44

Özel Üye
cidden ya bu site çok başka çok samimi herkes saygılı,
bende çok sitedeyim ama burası çok başka adminler çok mütevazi seviyorum onları
modlarda çok saygılı ve kibar.Rasulehasret İsmine yakışan şekilde davranışlar.

rasulehasret.jpg

Bu arada tebrik ederim ben logoyu yeni gördüm vuslatım,bu logoyu istiyoruz sayın adminlerim:):)

birde bende sizin gibi yazmak istiyorum,renkli

İnşallah vuslat adminim bu logoya uygun mavi renkli bir tema yükleyer. O zaman bizlerde görürüz inşallah. Bana sitemizin ilk günlerini anımsattı. Bildiğim kadarıyla bu logoyu Vuslat adminim yapmıştı. Uygun bir tema yüklenirse bence de güzel olur :)

Üst Alt