Rasulehasret'te Photoshop Resim Yarışması (FİNAL)

MURATS44

Özel Üye
İçinde 3 tanesini seç adminim. Kural kuraldır. Admine torpil yooooook :) Seçimini yap bence. Yada başka çalışmaların varsa onlarıda değerlendirip ilerleyen günlerde yarışmaya katılacağın resimleri seç. Tahkar adminim, şu an en fazla 3 resim eklenecek aama bu , şu an için demi geçerli yoksa eleme zamanında 3 taneye mi indirilecek?

TaHKaR

Aktif Üyemiz
İçinde 3 tanesini seç adminim. Kural kuraldır. Admine torpil yooooook :) Seçimini yap bence. Yada başka çalışmaların varsa onlarıda değerlendirip ilerleyen günlerde yarışmaya katılacağın resimleri seç. Tahkar adminim, şu an en fazla 3 resim eklenecek aama bu , şu an için demi geçerli yoksa eleme zamanında 3 taneye mi indirilecek?

Saygılar Adminim resim istediğin kadar değiştir ancak şuan ve sonuna kadar 3 tane geçerli yani katılım 3 resimli sınırlı saygılarımla teşiekkür ederim...

MURATS44

Özel Üye
anlaşıldı Tahkar adminim. Ben şu ana kadar 1 tane ekledim. yani 2 hakkım daha var. Sizin çalışmaların ynında ben biraz zayıf kaldım ama önemli olan katılmak :)

MURATS44

Özel Üye
Biten resimleri eklemeniz iyi olur. Katılacak arkadaşların çalışmalarını bekliyoruz. Vuslat adminim hariç :) zaten 10 yarışmalık resim eklemiş :)

MUSTAFA

Özel Üye
rasulehasret18jkr1.jpg

Nacizane olarak elinden geldiğince bir çalışma yapmaya çalıştım.. Umarım beğenirsiniz.

PSD Dosyası ekte mevcuttur, üzerinde değişiklik yapmak isteyen ekten indirebilir.

Ekli dosyalar

• rasulehasret.rar
    754 KB · Görüntüleme: 0

MURATS44

Özel Üye
Eline sağlık mustafa kardeş. Resmin psd dosyasınıda yüklemişsin.
silüet ve renk olarak çok güzel. Ellerine sağlık.
diğer resimleri de bekliyoruz bütün arkadaşlardan.

Üst Alt