Rasulehasret'te Photoshop Resim Yarışması

MURATS44

Özel Üye
resimler yüklendikten sonra, hepsin bir araya toplayıp, anket yaparak kazanan açıklanacak. Bu arada Tahkar adminim, yarşma başladı ama henüz ödül belli değil . Ödül olarak ne yapabiliriz.? Bir de yarışma kurallarını düzenleyip , açık olarak nlatabilir miyiz? İsterseniz bir kaç madde ben yazayım.
-resimler serbesttir. İstediğiniz her türlü resim çalışma alanıdır.
-her üye , istedği kadar resim ile katılabilir. Anket aşmasında kendisi tarafınan bir adet resim kabul edilecektir.
-Bitirilen resimler eklenebilir.
gibi.....

TaHKaR

Aktif Üyemiz
resimler yüklendikten sonra, hepsin bir araya toplayıp, anket yaparak kazanan açıklanacak. Bu arada Tahkar adminim, yarşma başladı ama henüz ödül belli değil . Ödül olarak ne yapabiliriz.? Bir de yarışma kurallarını düzenleyip , açık olarak nlatabilir miyiz? İsterseniz bir kaç madde ben yazayım.
-resimler serbesttir. İstediğiniz her türlü resim çalışma alanıdır.
-her üye , istedği kadar resim ile katılabilir. Anket aşmasında kendisi tarafınan bir adet resim kabul edilecektir.
-Bitirilen resimler eklenebilir.
gibi.....

Teşekkürler Adminim şartlar uygun...

ceylannur

Yeni Üyemiz
kesın ben bırıncı olurummmm_halay_halay:Ş::Ş:katılan arkadaşlarıma basrılara dılıyorum kolay gelsınnn...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
kesın ben bırıncı olurummmm_halay_halay:Ş::Ş:katılan arkadaşlarıma basrılara dılıyorum kolay gelsınnn...

İnşallah Ceylannur Hanım ..Bekliyoruz sonucu Ancak photoshopta yapacağınız resimi eklemeniz lazım yapacağınız resimi çok merak ediyorum.bekliyoruz..Başarılar.

ceylannur

Yeni Üyemiz
İnşallah Ceylannur Hanım ..Bekliyoruz sonucu Ancak photoshopta yapacağınız resimi eklemeniz lazım yapacağınız resimi çok merak ediyorum.bekliyoruz..Başarılar.

ben ha arkadasımm sen benı ogretemedınkı sıdıler bakamadım vaktım olmadıkı yapayım yarışmay gıren arkadaşlarıma başarılar dılıyorum belkı başka bır zaman dncdncdnc

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Vuslat yaa harika olmuş resimler çok beğendim bi tanesini bana versenehaaahaaahaaa

Hasret kardeşim photoshop çalışmaların nasıl gidiyor inanıyorum ki çalışmların hızla devam ediyor ekleyeceğin resimi dört gözle bekliyorum umarım birinci olursun Başarılar diliyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt