Rasulehasret'te Photoshop Resim Yarışması

MURATS44

Özel Üye
:F TaHKaR adminim. ben vuslat adminimin yazdığını gördüm de , görmezden geldim haaa
kendi resim yapsın ödülleri benden alsın. Ne güzel istanboliyaaaaaaaaaaaaaaaaaa haaa

:)
Şaka bir yana bu defa ödüllü olsun diyorsanız , güzel olur.

Ödül önerisi olarak;

1. Büyük boy Kur'ân-ı Kerim
2. Orta boy Kur'ân-ı Kerim
3. Belirlenecek islami bir kitap

Değişik olsun derseniz önerileriniz geçerli olur. Güzel bir konu seçerseniz , Kurban bayramına izne geldiğimde ödülleri kazanan akadaşlara gönderirim.
Bence de ilk ve güzel bi yarışma olacak. Süreyi de kısa tutmayalım. Sonunda anketle belirlenecek çalışmalardan sıralamaya girenleri belirleriz. Torpil yok. Hakeden kazanacak. :)

TaHKaR

Aktif Üyemiz
:f tahkar adminim. Ben vuslat adminimin yazdığını gördüm de , görmezden geldim haaa
kendi resim yapsın ödülleri benden alsın. Ne güzel istanboliyaaaaaaaaaaaaaaaaaa haaa

:)
Şaka bir yana bu defa ödüllü olsun diyorsanız , güzel olur.

Ödül önerisi olarak;

1. Büyük boy kur'ân-ı kerim
2. Orta boy kur'ân-ı kerim
3. Belirlenecek islami bir kitap

değişik olsun derseniz önerileriniz geçerli olur. Güzel bir konu seçerseniz , kurban bayramına izne geldiğimde ödülleri kazanan akadaşlara gönderirim.
Bence de ilk ve güzel bi yarışma olacak. Süreyi de kısa tutmayalım. Sonunda anketle belirlenecek çalışmalardan sıralamaya girenleri belirleriz. Torpil yok. Hakeden kazanacak. :)

allah bİn defa razi olsun...Çok sevİndİm.pazartesİ fİnal baŞlayacak İnŞallah

MURATS44

Özel Üye
Allah ac sizden de razı olsun inşaallah. Sabırsızlıkla konuyu bekliyorum. Konuyu açarken katılım şartlarını da yazarsanız seviniriz.
Mesela bir kişi en fazla kaç resimle katılabilir. yarışmanın başlama süresi bitiş zamanı falan. detaylı bilgilerle konuyu açarsanız seviniriz.
Ben salı günü yola çıkıyorum. Perşembe günü konuyu okuyup resme başlayabilirim. Güzel olacak inşaallah.

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Resim konusunda benden paso. Marifetli kardeşler haydi kolları sıvayın görelim marifetlerinizi. Zaten Vuslat, Murat, Tahkar adminlerim şimdiden birinci. Diğer kardeşleri görelim.

Üst Alt