Rasulehasret'te Photoshop Resim Yarışması

Adilbey

Aktif Üyemiz
Çok güzeller. Ellerinize sağlık. Tahkar beyin resmide çok güzel. Tanıtım cd si gibi olmuş. hepinizin ellerine sağlık

fahrettin tırınk

Site İmamı
çok mükemmel,nadide ve özenle çalışarak hazırladığınız resimleri dikkatle içtenlikle takıp ediyorum.
keşke bende resim yüklemeyi ve bu işi bilseyedim,diyorum.
hepnizi içtenlikle kutluyorum.
TEŞEKKÜRLER RasuleHasret ,in çok Değerli cefakar ve fedakar şahsiyetleri....

TaHKaR

Aktif Üyemiz
çok mükemmel,nadide ve özenle çalışarak hazırladığınız resimleri dikkatle içtenlikle takıp ediyorum.
keşke bende resim yüklemeyi ve bu işi bilseyedim,diyorum.
hepnizi içtenlikle kutluyorum.
TEŞEKKÜRLER RasuleHasret ,in çok Değerli cefakar ve fedakar şahsiyetleri....

Yorum;böylesine güzel,akıcı anlamlı yazılınca böylesine de güzel okunuyor.Ve böylesine güzel resimler ortaya çıkar elbette Hocam...yorumunuzu okurken gözlerimin içi gülüyor.Gözlerinizden nur eksilmesin

TaHKaR

Aktif Üyemiz
d0kmp.png
Şiiri ustalıkla yazan şairimi (Okyay) öncelikle kutluyorum.Ayrıca sizi tebrik ederim hasret kardeşim güzel bir çalışma resmetme ile çok güzel bir eser kazandırdınız çok güzel bir çalışma Allah razı olsun...

Son düzenleme:

ceylannur

Yeni Üyemiz
Ellerınız dert gormesın bu kadar guzel emeklerınıden dolayı hepsınızı kutluyorum gecekten herekes elınden gelenı yapıyor emek verıyor harıkıra fotoraflar cıkıyor basarılar dılıyorum

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
:) oooooooooo,,,,,, hasretttttttttt ,,aşmışsın artık. :) Çooook güzel olmuş. Değişik bir çalışma. Devamı gelecek inşallah,,,,,,

MURATS44

Özel Üye
Yarışmanın bitmesne az kaldı. Artık herkes yavaş yavaş birer tane resim seçmey başlasa iyi olmazmı? Kimler hagi rsimle katılacak. Resimler netleşince ankti de açarız artık.

Üst Alt