Bugün niyetliyiz

MURATS44

Özel Üye
10458162_904328342926041_979764795453426910_n.jpg

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Murat adminim belgesel sevenlerdenim birazdan başına geleceğinden habersiz öyle dona kalmış zavallı...

MURATS44

Özel Üye
Bende belgesel izlemeyi severim. Ama zaman yokluğundan pek uzak kaldım bu aralar. Son zamanlar izleyebildiğim tek belgesel, kurtlar vadisi belgeseli :)
Ona bile zaman kalmıyor. Elimde süper bir arşiv var ama yine de izlemeye zamanım yok. Bu yavru geyik fotoğraftan sonra ne oldu acaba?

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Murat adminim bu ve buna benzer belgeseli izlerken özülüyor insan,,yazık ceylan yavrusuna, Aslanın, canlı yavru ceylanı yemesi aslanın yaratılış kanununumu doğa kanunumu? saygılarımla

MURATS44

Özel Üye
Doğal seleksiyon. Yüce Rabbimizin kainatın üzerinde kurduğu eşsiz düzenin bir parçası sadece. Güçlü olan , güçsüz olanı yer. Bir döngüdür gider sonsuza kadar. Her ne kadar üzülsekte, Rabbimiz böyle istemiş. Elbette bir hikmeti vardır.
Bende bazı belheselleri izlerken tuhaf oluyorum Tahkar adminim. İnsan o kadar etkileniyor ki, bazen diyorum, insanoğluda böyle bir durumda yaratılmış olsaydı...Acaba nasıl olurduk?

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Doğal seleksiyon. Yüce Rabbimizin kainatın üzerinde kurduğu eşsiz düzenin bir parçası sadece. Güçlü olan , güçsüz olanı yer. Bir döngüdür gider sonsuza kadar. Her ne kadar üzülsekte, Rabbimiz böyle istemiş. Elbette bir hikmeti vardır.
Bende bazı belheselleri izlerken tuhaf oluyorum Tahkar adminim. İnsan o kadar etkileniyor ki, bazen diyorum, insanoğluda böyle bir durumda yaratılmış olsaydı...Acaba nasıl
olurduk?

ALLAH razı olsun bu güzel yorumunuz için...

Üst Alt