Sitemiz hakkında duyuru ve bilgilendirme

MURATS44

Özel Üye

BİLGİ
Esselamu aleyküm.

2009 Yılından bugüne kadar hizmetinizde olan Rasulehasret.com siteniz , kısa bir süre sonra bazı görsel değişikliklerle yine hizmetiniz de olmaya devam edecektir Allah’ın izniyle.

Bu amaçla yaklaşık 2 yıldır kullandığımız tema daha sade ve daha estetik şekilde yeniden düzenlenmeye başlandı. Bu değişiklik her noktası dahil olmak üzere UĞUR arkadaşımızın emeği ile olmaktadır.

Bu yardım ve emeklerinden dolayı kendisine ayrıca teşekkür ederiz. ALLAH ac kendisinden razı olsun inşaALLAH.

Bu değişikliğin nedeni ; ana sayfa ve sayfalarda bulunan temaya ait olan resimlerden dolayı açılış hızını yavaş olması , sayfa geçişlerindeki hızı artırmak ve birazda zamanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun , sağlam ve güvenli siteyi oluşturmaktır.

Yeni tema yapım aşamasında , şu an ki tema ile olan bağlantılı bazı özellikler nedeniyle sitemizde küçük aksaklıklar ve küçük görüntü bozuklukların olması mümkündür. Yeni temaya geçiş sürecinde yaşanabilecek aksaklıklar nedeniyle anlayışınızı bekliyoruz.

Yeni görüntümüzle karşınıza çıkana kadar genel olarak ta bazı değişiklikler olacaktır. Site aşağı doğru çok uzun olduğundan sizlere ve misafirlerimize zorluk çıkarması açısından bazı başlıklar , benzer başlıklarla birleştirilecek ve konular ve mesajlarınızda kayıp olmadan daha uygun bölümlere taşınacaktır. Ayrıca daha düzenli bir görünüm için tek tip yazı karakteri ve büyüklüğü gibi özellikler olacaktır. Bütün konu ve yorumlar aynı yazı karakteri ile daha düzenli görünecektir.

BİLGİ
(Örneğin; bu yazıdaki gibi ) Olmasını istediğiniz ve istemediğiniz özellikleri ve yapılırsa daha iyi olur dediğiniz konuları da buradan belirtebilirsiniz.

Amacımız ; Hepimizin ortak noktası sitemizde her şey daha iyi hizmet verebilmektir.

İnşaallah yeni temamızla daha kaliteli hizmetle beraber bu yolda birlikte yürümeye devam ederiz. Ailemiz sizlerle daha güçlü ve daha kaliteli olacaktır inşaallah.

Saygılarımızla.....


NOT
Yeni temadan bir görünüm. 

[TB] Benzer konular

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Rabbim her istikamette yolumuzu açık etsin...
Emekler zayi olmaz Rabbimin huzurunda...
Emeklere yureklere sağlık.....
 

MURATS44

Özel Üye
Yeni tema geçiş süresince şu an gördüğünüz tema da bazı düzensizlikler görülmektedir. Bu değişiklikler yeni tema ile alakalıdır. Yeni tema devreye girdiğinde görünüş daha düzenli ve sade görünecektir. Anlayışınız için teşekkürler.
 

MURATS44

Özel Üye
Düzenlemeler devam ediyor. Sitedeki bozuk görünümler için tekrar anlayışınızı bekliyoruz. Teşekkürler.
 
Üst Alt