Vatanım benim...

MURATS44

Özel Üye
vatan

Ailesini, sevdiğini, eşini, çocuğunu, dostunu, yaşlı dedesini, ninesini bırakıp bayrak uğruna, vatan uğruna gözü kapalı ölüm yolunda şehadete erenlere selam olsun...

"Bu vatan toprağın karabağrında sıradağlar gibi yatanlarındır. Bir tarih boyunca onun uğrunda kendini tarihe verenlerindir."

Bu topraklarda Şehit bitmez namerdin gözü oldukça, hainin ancak sırta saplayabildiği bıçak olduça, emperyalizmin kendisi ve uşakları oldukça Anadolum yine kınalı kuzularını cephelerden eksik etmez.. Tarihimiz kadar eskidir şehitlik, Çanakkalelerde bitmedi, Sakaryalarda bitmedi, Cudilerde bitmedi,bitirilemedi ,,,,,,,,,, bitmezde!!

Eğer onlara olan borcumuzu birazcık ödemek istiyorsak bu vatanı başı dimdik tam bağımsız güçlü insanların yaşadığı herkesin mutlu ve mağrur olduğu bir ülke haline getirmeliyiz. Irkçı değil kucaklayıcı; "Ne mutlu Türküm diyene" diyerek , dünyaya ibret olmalıyız..

Murats44

MURATS44

Özel Üye
Her önüme gelen gazeteye yazman ben... Beğendiysen sen gel , ... Önce dolarları görelim... :):):)
para.jpg

Fazla bişey istemem merak etme :):):)

MURATS44

Özel Üye
Olur.. Ama önce gel yanıma bi teklif et.. Paraya para demeyen müdürüm.. Paraya para demezsin deeeeeeeeeeee ..... ne dersin ? Paranın tarifi ne sende..

b-371492-para_fabrikas%C4%B1.jpg

anlaştıkanlaştıkanlaştıkanlaştıkanlaştıkanlaştıkanlaştık
Hadi gene fazla bişey isteyemeyecem...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Allah iyiliğinizi versin değerli adminlerim,,,,,gözlük1

Paylaşım çok güzel ALLAH razı olsun murat....;)

Üst Alt