Günün duası

ceylannur

Yeni Üyemiz
Ey hem dünyada hem de ukbada bitip tükenme bilmeyen hazinelerin sahibi.. ey ihsan ve atâsıyla bütün âlemleri kuşatan yüce Rab! (Mukaddes ve bereketli) hazinelerinin kapılarını bize de aç.. teveccüh buyur ve nezdinden hususi bir nurla simalarımızı, sinelerimizi pür-nur eyle.. Sana yaklaştırmayan ve Senden uzaklaştıran masiva adına ne varsa hepsini tecellilerinin şualarıyla gönlümüzden çıkar.. çıkar ki kalbimizde sadece Senin sevip hoşnut olduğun şeylere karşı arzu ve iştiyak kalsın.

F.GÜLEN DUA UFKUNDAN

ceylannur

Yeni Üyemiz
Hataları bağışlayan, belaları kaldıran, ikram ve ihsanı bol olan âlemlerin Rabbi ALLAH'a nihayetsiz hamd ve şükür; mücrimlerin şefaatkârı Efendimiz Hazreti Muhammed'e, O'nun nezih aile efradına ve güzide arkadaşlarına salât ü selam ederek ellerimizi açıp yalvarıyoruz:

Ey Rabbimiz! Mukarrebîn ve ebrara nimetlerini sağanak sağanak yağdırdığın gibi bize de bol bol iyilik ve cömertlikte bulun! Her dem tazelenen sürpriz eltâf-ı sübhaniyenle biz muhtaç kullarını sarıp sarmala.. maiyyetini içimize öyle duyur ki onunla Sen'den başka her şeye karşı müstağni kalabilelim. Amin.

F. GÜLEN DUA UFKUNDAN

ceylannur

Yeni Üyemiz
ALLAH'ım! Senin için oruç tuttum, Senin için rızkınla orucumu açtım. Ancak Sana tevekkül ettim. Seni hamdinle tesbih ederim. ALLAH'ım Benden kabul buyur.

Çünkü Sen işiten ve bilensin."" Yâ Rab! Ancak sana kulluk ederiz. Yâ Rab! Bütün İbâdetlerimizde ancak senden yardım isteriz. Bütün hayırlı işlerimizde senin lütfunu bekleriz. Lûtfeyle, bize yardımını esirgeme Yâ Rabbi! Mübarek Ramazanda mağfiretine eren, kullarının içine bizleri de girmek nasib eyle Yâ Rabbi!"

ceylannur

Yeni Üyemiz
Yâ Rab! Ancak sana kulluk ederiz. Yâ Rab! Bütün İbâdetlerimizde ancak senden yardım isteriz. Bütün hayırlı işlerimizde senin lütfunu bekleriz. Lûtfeyle, bize yardımını esirgeme Yâ Rabbi! Mübarek Ramazanda mağfiretine eren, kullarının içine bizleri de girmek nasib eyle Yâ Rabbi!"

Âmîn... Âmîn... Âmîn...

ceylannur

Yeni Üyemiz
Lûtfeyle, bize yardımını esirgeme Yâ Rabbi! Mübarek Ramazanda mağfiretine eren kullarının içine bizleri de girmeyi nasib eyle Yâ Rabbi!"
Amin Amin..
Şu mübarek günlerde yaptığımız dualarımızı kabul buyur, bizi Senden başka kimseye muhtaç etme, kendimize dahi.

ceylannur

Yeni Üyemiz
ALLAH'ım, Hz. Muhammed (s.a.v.)ve âline salat eyle, Başkalarının hatalarını ve zaaflarını seçip çıkarmaya ayarlı bir bakıştan Sana sığınırım. Bana, kendi hatalarını görmekten, başkalarınınkini görmeye hâli kalmayacak göz lutfet... Beni, sırdaş olabilen, sırdaş kalabilen, güvenilen ve peygamberinin «emîn»lik sıfatıyla boyanmış olan biri et. Bana nasip ettiklerini hor, hakir ve çirkin görmekten gözlerimi kurtar...

Âmîn... Âmîn... Âmîn...

ceylannur

Yeni Üyemiz
Ey akıllar veren ALLAH'ım! İmdâda yetiş, her şeyi ancak sen dilersin, sen yaparsın, hiç kimse bir şey dileyemez ve yapamaz. Evvel de sensin, âhirde sensin. ALLAH'ım bize emirler verdin, tekliflerde bulundun. Kullukta bulunmamızı diledin. Lûtfet de secdeye rağbetimizi artır. Bize ibâdet zevki ver!Âmîn... Âmîn... Âmîn...

ceylannur

Yeni Üyemiz
ALLAH'ım biz senden yardım isteriz, günahlarımızı örtmeni, doğru yola iletmeni dileriz. ALLAH'ım! Sana iman ederiz, tevbe edip Sana döneriz, işlerimizde sana dayanır ve sana güveniriz. Seni överiz, bütün hayırlar Sendedir, verdiğin bunca nimetlerden dolayı Sana şükrederiz ve nankörlük etmeyiz. Sana karşı nankörlük eden günahkârı bir yana iter ve ondan ayrılır. Onunla ilgimizi keseriz.

Âmîn... Âmîn... Âmîn...

ceylannur

Yeni Üyemiz
Ey Hazreti Muhammed SAV'i yaratan ve bütün insanlığa büyük bir nimet olarak gönderen Sevgili ALLAHım!
Dünyada bilinen bütün güzel özelleikleri en kamil bir şekilde taşıyan Habibin Aşkına bizleri de sev. Biz biliyoruz ki Sen Habibini bizim anlayamıyacağımız kadar derin bir muhabbetle seviyorsun. Gelmiş geçmiş nam, şan ve makamların en güzeli olan HABİBULLAH'lık makamını Habibine verdin. Nolur Habibi Zişanın olan derin muhabbetin hürmetine bizlere tam Ümmeti Habibullah olmayı nasip eyle. Tahtı Süleymandan ziyade taht, bahtı Süleymandan ziyade baht ver. Habibinin ettiği hamdü senalar kadar her salise Sana hamdü senalar olsun Güzel ALLAHım. Bizlere En Güzel dua etme metodları öğret....
Amin ...Ecmain

ALLAHIM BENİ HABİBİNE AŞIK, İLMİYLE AMİL BÜYÜK ALİM EYLE...

ANNEME, BABAMA HABİBİN AŞKINA BOOOL BOL DUA ETMEYİ NASİP EYLE...

BENİ VE SEVDİKLERİMİ, EN SEVDİKLERİNDEN EYLE... AMİN

ceylannur

Yeni Üyemiz
Ey Karib Allahım, Sen kullarına şah damarından yakınsın, Hz İbrahime Halilullahlık makamı verdin ve kendine yakın eyledin, Efendimize SAV Habibullahlık (Allahın Sevgilisi) makamı verdin ve kendine çook yakın eyledin. Bizleri de doğuştan Ümmeti Habibullah eyledin. Kendine çok yakın eyle. Ümmeti Habibullah ruhumuzu teslim etmeyi ve kıyamete kadar hesap defteri açık kalacak insanlardan olmayı nasip eyle. Yakinimizi arttır. En sevdiklerinden eyle. Amiiin, Ecmain.

Üst Alt