Gönülden sürgün mü edildim, niye hissetmedim!

MustafaCİLASUN

Özel Üye

[FONT=Palatino Linotype, serif]Kimbilir ne kadar büyük bir delalat ve hatta acı bir gaflet
[FONT=Palatino Linotype, serif]Niçin latif bir nefesin hicranı, kalbin latifliğinde şehredilmeyi bekleyen gayey-i hedef
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden hüzün sinemden eksikmiyor, nedametler bitmiyor, keşkeler ah çektiriyor ne garabet
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hangi vaktin ramından habersizdim hasredilmiş bir gönlün hicranını hissetmeyen nefestim

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne olmuştu samimi ve bakir olan ruhi masumluğuma
[FONT=Palatino Linotype, serif]Letafetin farkına varmardımayan uykularıma, hüzün vakti hezeyan-ı nefs hıçkırıklarıma
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sahte gözyaşlarıma, ıssız sokaklarda ki çırmpınışlarıma, yağan yağmurda ki avuntularıma
[FONT=Palatino Linotype, serif]Puslu aynalarda ki arayışlarıma, kör kuyularda umut için aşina olduğum acı yakarışlarıma

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden kalbin letayiflerinden habersizim ve densizim
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hangi heveslerin peşinden sürüklenen kefilsiz ve bedelini hissetmeyen nefsin sahibiyim
[FONT=Palatino Linotype, serif]Şimdi arasatı nasıl düşüneyim, ruhuma med ceziri yaşatan hicrandan söyle vazmı geçeyim
[FONT=Palatino Linotype, serif]Pişmanlıklarımı nereye gömeyim, gözyaşlarımın ahını ummana mı göndererek sakinleşeyim

[FONT=Palatino Linotype, serif]Nereye baksam, hangi mecraya uzansam bir ağıt var
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nice zamandır beklemekteydi onlarca vaktine sadır olacak ve anlamlaşacak kutlu umutlar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Mapushaneya atılanlar sorgulanmadan suçlanan binlerce canlar yıllardır hıçkırığa kandılar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kimbilir kimlere kıydılar henüz fideleşmeden canlarını aldılar talan ederek kimi parçaladılar

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne zaman kalbim ve aklım sorgular oldu anarım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yadeilmeyi bekleyen sancıları hangi yüzle anlatırım, evet, elhak nefesin sahibinden korkarım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kendimden, yıllara sari kalbin sahifelerinden habersizken, inşirahı utancımla umutlanırım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne söylersen haklısın, hiç tenezzül etmeden manidar birşekilde nazar et, şimdi farkındayım

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN

ceylannur

Yeni Üyemiz
Puslu aynalarda ki arayışlarıma, kör kuyularda umut için aşina olduğum acı yakarışlarıma

sag olun yuregınuıze saglık

Üst Alt