İstanbul'da beklenen sağanak yağış başladı.

Ömer-28

Aktif Üyemiz
İstanbul'da şiddetli yağış

İstanbul'da beklenen sağanak yağış başladı.

istanbulda_siddetli_yagis_1407417680_6449.jpg

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ile büyükşehir belediyesine bağlı AKOM, birimlerinin hava tahmin raporlarına göre uyarılarda bulunmuştu. Beklenen sağanak yağış, şu saatlerde etkisini gösteriyor.
eyETn_1407417731_4944.jpg

İSTANBUL GECE GİBİ OLDU
AKOM'dan yapılan "Son uydu ve Meteorolojik Radar verilerine göre, İstanbul için beklenen sağanak yağışın yarım saat içerisinde başlaması tahmin edilmektedir" açıklamanın ardından İstanbul gece gibi oldu.
ChVmp_1407417741_2705.jpg

TÜM UÇUŞLAR İPTAL EDİLDİ

Şimşekler çakmaya başladı. Atatürk Havalimanı'nda bütün uçuşlar durduruldu.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Aynende böyle oldu gün içinde geceyi yaşadık,ve çok fena buz parçaları yağdı istanbulun bir çok kesimi felç oldu...
Ben şimşekten korktuğum için hep korku yaşadım:) elektirikler kesildi teller kesildi yani tam bir felaketti...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Aynende böyle oldu gün içinde geceyi yaşadık,ve çok fena buz parçaları yağdı istanbulun bir çok kesimi felç oldu...
Ben şimşekten korktuğum için hep korku yaşadım:) elektirikler kesildi teller kesildi yani tam bir felaketti...

Çok geçmiş olsun adminim iyisin inşallah :):):) ALLAH sizi beladan hertürlü kötülükten korusun amin.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ÇOK ŞÜKÜR iyiyim adminim varolun....ALLAH razı olsun ince düşündüğünüz için...

Bu günde kara bulutlar kapladı,ardından gökgürültülü yağmur....istanbulu sevdi yağmur :) barajlarımız doluyo şükür...

Üst Alt