Şevket OKYAY(Resimli) Mubarek ay Ramazan

Okyay

ÖZEL ÜYE
Ramazan-ı Şerifin kısa hikayesi. Güzellikleri ve bizlere kazandırdıkları. Aslında gerçekten rahmet ayı, bereket ayı. Kıymetini bilelim inşaallah.
Mükemmel ötesi bir konu okudum. Ne güzel resimlemişsiniz ramazanı. Sözler başlı başına bir sanat. Resim yapmak için ille de kalem defter gerekmiyor. Harflerle de resim yapılırmış demekki :)

Allah cc razı olsun değerli Şevket Okyay Hocam.

Emeğinize sağlık adminim. On puanlık bir konu. Sonsuz teşekkürler.

Saygı değer dost!
Murat beyden önce ben de size teşekkürlerimi sunarım.
Yorumlarınızdan tanırım sizi. Hep gönül alıcı sözleri
özellikle seçersiniz. Güzel söz söylemek, güzel insanların işi.
Sağ olun.
SBanırım Kitabı aldınız!
saygılar.

MURATS44

Özel Üye
Diğereserleri okurken birdefa daha okudum. Üç eseri birleştirip tek esermiş gibi okusak bile çok anlamlı oluyor. Birbirini tamamlayan eserler. TEkrar Allah ac razı olsun Şevket Üstadım.

Okyay

ÖZEL ÜYE
Her türlü güzelliklere layıksınız.
Teşekkürler.
Gösterdiğiniz duyarlıkktan memnunum.
Allahü Teala razı olsun.

romeo

Yeni Üyemiz
Rabbim herkesten razı olsun inşaallah. Ramazanın son 2 gününde konulara bakarken bu sayfaya takıldım , çıkamadım. Hepsini bir kez daha okudum. Ne güzel yazılmış. insanın ruhuna işliyor. Her saniyesine bir mesaj verilmiş. Anlayana ve anlatmasını bilene. Tekrar tekrar teşekkürler.

NuSReT

Aktif Üyemiz
Gerçekten de Şevket Okyay hocamızın şiirlerinde bir bütünlük var. Eline aldığı konuyu harf sanatıyla birleştirip bir de güzelim mesajlarını ekleyince tadından yenmiyor. Her mesajı ayrı bir konu olacak kadar uzun. Aslında kısa dörtlükler gibi görünse de hiçte göründüğü gibi değil. Şiirin ilk harfinden ve son harfinden tutup çeksek lastik gibi uzayacak.Böyle şiirleri okumak ayrı bir mutluluk. Anlamak isteyerek okumaksa insana kazandırıyor.

Bu vesileyle tekrar teşekkür ederim. Şirlerinizi okumak büyük zevk.

Okyay

ÖZEL ÜYE
Mübarek evlat!
İmanının hayranıyım.
Yapmacık sözlerden ırak,
taaa içerlerden süzülüp geliyor.
Ben de seni tebrik ediyor ve
teşekkürlermi sunuyorum.

Üst Alt