Ne Türk Sorunu Ne Kürt Sorunu,Hepside Türkiye Cumhuriyeti'ni Bozmak İsteyenlerin Oyun

Sedat Yıldırım

Aktif Üyemiz
284353_2276330474801_1444916411_32644512_4425260_n.jpg

Ne Türk Sorunu Ne Kürt Sorunu,Hepside Türkiye Cumhuriyeti'ni Bozmak İsteyenlerin Oyunu

Eceli gelen tavuk,gidip tilkinin önüne düşermiş. Şimdi Kürt'lerin sorunu nedir?
Benim bu ülkede hangi haklarım varsa,Kürt'lerinde o hakkı var.
Ben hangi makama kadar gidebilirsem,Kürt'ler de o makama kadar gidebiliyor.
Muhtar,belediye başkanı,kaymakam,hakim,savcı,vali,millet vekili,bakan,başbakan,cumhur başkanı,asker,general,vesaire vesaire.Bunların hepsine Türk'ler ne kadar sahipse,Kürt'lerde o
kadar sahip.Eeeee,peki ne oldu şimdi? Kürt'lerin hangi sorunu var? Kürt'çe konuşmak mı,hani
bir zamanlar yasak olan,eeee artık serbest.Peki başka ne sorunları var? Kürt'çe televizyon?
O da var. Biraz daha düşünüyorum,Kürt'lerin ne sorunu var? Haydi biraz zorla kendini,belki bir
sorun bulursun.Düşünüyorum,düşünüyorum,iyice,eni konu düşünüyorum,yok,yok ve yok.
Türk'lerin ne kadar sorunu varsa,Kürt'lerin de o kadar sorunu var.Kürt'lerin ne kadar sorunu varsa,Türk'lerinde o kadar sorunu var.Eeee peki ne? Nedir bu Kürt sorunu dedikleri?
Yoksa bu başka bir şey mi? Burnuma pis kokular geliyor diyecektim ki,kokunun kaynağını
karşımda gördüm.Evet Kürt'lerin sorunu yok,Türkiye Cumhuriyeti'ni bölmek isteyenlerin,
lokmalara ayırmak isteyenlerin sorunu var.Bu sorunun adınıda "Küret sorunu" ile kamuflaj etmişler.
Şimdi ben söyliyeyim.Bizim oralarda bir söz vardır,"sırımı yiye yiye göne dadanmak" bu iş
Kürdistan devleti değil,daha ötesi, eğer Türkiye Cumhuriyeti bir avuç beyinsiz domuz sürüsüne
papuç bıraksa.Kürt'lerin burada adı kullanılıyor.Pkk Kürt'lerin hakkını mı koruyor,hayırNeden mi?
Çünkü Kürt'lerin hakkı korunması için,Kürt'lere haksızlık yapılıyor olması lazım.Burada işin esası,
Pkk kendisinin ve kendisini besleyen domuz sürülerinin hakkını koruyor.Artık Kürt'ler gerçeğin farkında,kurtuluş savaşında,pkk'lılarınan Kürt'ler değil,Türkl'lerinen Kürt'ler sırt sırta savaştı,şehit oldular.Kürt'lerle Türk'ler kardeştir,bu gerçeği kimse değiştiremez.Bu gün biz nasıl Kürt'leri
kardeşimiz olarak görüyorsak,onlarda bizleri kardeş olarak görüyor.Görmeyenler de hainlerdir.
Peki bu gün Kürt'ler,yarın Çerkez'ler,öbürgün Laz'lar,daha sonraki gün Gürcü'ler vesaireeee vesaire.
Peki nerede kalacak bu ülkenin hali? Parçalara mı bölelim? Evet evet mantıklı bir fikir süpppper
bir fikir.Neden mi? Çünkü Türkiye Cumhuriyeti'ni parçalara ayırıp yutmanın en kolay yolu.
Tek kurşun atmadan,kardeşi kardeşe kırdır taktiği.Domuz sürülerinin anlayamayacağı bir şey var
"İman" Bunu ancak müslümanlar anlar,domuzlar anlamaz.Kürt'ler ve Türk'ler müslümandır
ve kardeştirler.Kürt'lerin ve Türk'lerin tek ortak noktası,kalplerindeki "iman"Her ikiside aynı
Allah'a cc,her ikisi de aynı Kitaba,her ikiside aynı peygambere (sav) inanıyor ve her ikisi de müslüman.Müslümanın müslümandan başka dostu yoktur"Kişi sevdiği ile beraberdir"
Hadis-i şerifinde beyan etmiştir peygamberimiz (sav) Biz Kürt kardeşlerimizi seviyoruz din kardeşi olarak.Müslüman müslümanın kanını akıtmaz.Pkk müslüman kanı akıtıyor.Pkk içinden çıkamayacağı,
ebedi bir cehenneme girecektir,ve pkk'ya yataklık yapanlar,göz yumanlar.13 tane askeri pusuya
düşürüpte kalleşçe şehit edenlere Allah cezasını,çok acı bir şekilde verecektir.Allah cc kimsenin
hakkını kimsede bırakmaz.Nitekim Allah cc adildir.Müslüman askere kurşun sıkan,kafirdir.
Kafirlere destek verende kafirdir.Pkk kanlı satılmış kalleş terör örgütüdür.Müslüman mahallesinde
domuz eti yenmezPkk kafirdir,islamı bilmez.Allah cc doğrularla beraberdir.Kürt kardeşlerimiz,
yıllarca Kürt'lerin adını kullanan kalleş katil Pkk'nın oyununu bozacaktır ve bozmaya devam da etmektedirler Kürt'ler ve Türkler kardeştir,aksini iddia edenler,
vatan haini ve kalleştir
Ne mutlu müslümanım diyene

Selam ve Dua ile

SEDAT YILDIRIM

Son düzenleme:

MURATS44

Özel Üye
Öncelikle ortada gerçek bir kürt sorunu yok. Yapay bir kürt sorunu var. Beyinleri ,bazı ülkelerin istediği gibi yıkanmış geneli kürt olmayn insanların yapay sorunu var. Aniden ortaya çıkan bir durum. Kürdüm ,kürtlerin hakkını savunuyorum diye piyasada dolanan ayyaşlar Türkü kürdü birbirine düşürüp kaos çıkarma peşindeler. NE yazık ki buna da düşmüş bulunuyoruz. Kürt aydınlar, kürtlerin önde gelen liderleri bile kabul ediyorlar ki böyle bir sorun yok. Bugüne kadar yoktuda nerden hortladı bu olmayan kürt sorunu ? Bu sadece bilinçli oynana bir tuzak ve tuzağa düşenlerde bilinçsiz kara cahiller. Kurtuluş savaşında yurt dediğimiz ana vatan kürtlerin değilmiydi de onca ehit verdiler. Bütün insanlar birlik olup omuz omuza şehit olmadılar mı? bunlar unutuldu. Dış güçlerin oyunuyla,osmanlıyı yıkan Lawrens casusunun arapları kışkırttığı gibi amerkan ,ingiliz ve israil casuslarının oyunları. amaç ,dünyada büyük ve güçlü bir TÜRKİYE istememeleri. Amaç , Ortadoğuya sahip olmak. Çünkü dünyada başgöstermeye başlayan su sorunu ortadoğuda yaşanmayacak ve bütün ülkeler ortadoğuyu isteyecek. 3.dünya savaşı su savaşı olacak. Ortadoğuyu elinde tutan dünyanın en güçlü devleti olacak. Şimdi sizce de ortadoğu için değmez mi. ? türkiyeden alamayacaklarını bildikleri için parçalayıp almayı planlıyorlar. Bir bütünü ayırmak için önce parçalamak lazım. Şu an onu yapmaya çalışıyorlar. Şu gerçek ki; hiç birşey yapanmayacaklar. İşte yapay kürt sorunu da bu. Allah bu oyuna düşen insanları ıslah etsin
©Murat's44

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Öncelikle ortada gerçek bir kürt sorunu yok. Yapay bir kürt sorunu var. Beyinleri ,bazı ülkelerin istediği gibi yıkanmış geneli kürt olmayn insanların yapay sorunu var. Aniden ortaya çıkan bir durum. Kürdüm ,kürtlerin hakkını savunuyorum diye piyasada dolanan ayyaşlar Türkü kürdü birbirine düşürüp kaos çıkarma peşindeler. NE yazık ki buna da düşmüş bulunuyoruz. Kürt aydınlar, kürtlerin önde gelen liderleri bile kabul ediyorlar ki böyle bir sorun yok. Bugüne kadar yoktuda nerden hortladı bu olmayan kürt sorunu ? Bu sadece bilinçli oynana bir tuzak ve tuzağa düşenlerde bilinçsiz kara cahiller. Kurtuluş savaşında yurt dediğimiz ana vatan kürtlerin değilmiydi de onca ehit verdiler. Bütün insanlar birlik olup omuz omuza şehit olmadılar mı? bunlar unutuldu. Dış güçlerin oyunuyla,osmanlıyı yıkan Lawrens casusunun arapları kışkırttığı gibi amerkan ,ingiliz ve israil casuslarının oyunları. amaç ,dünyada büyük ve güçlü bir TÜRKİYE istememeleri. Amaç , Ortadoğuya sahip olmak. Çünkü dünyada başgöstermeye başlayan su sorunu ortadoğuda yaşanmayacak ve bütün ülkeler ortadoğuyu isteyecek. 3.dünya savaşı su savaşı olacak. Ortadoğuyu elinde tutan dünyanın en güçlü devleti olacak. Şimdi sizce de ortadoğu için değmez mi. ? türkiyeden alamayacaklarını bildikleri için parçalayıp almayı planlıyorlar. Bir bütünü ayırmak için önce parçalamak lazım. Şu an onu yapmaya çalışıyorlar. Şu gerçek ki; hiç birşey yapanmayacaklar. İşte yapay kürt sorunu da bu. Allah bu oyuna düşen insanları ıslah etsin
©Murat's44

Aminnnn Murat adminim ne mutlu böyle düşünenlere,Sedat Ustadıma bu konu hakkında saygılarımı sunuyorum

Üst Alt