Salavat-Şevket Okyay

MURATS44

Özel Üye
Teşekkür ederim adminim. Bu çok sade ve güzel olmuş. Mavi mavi güler , içinde çok değerli satırlar. Kısmet olupta bir adım atıp bi klip te ben yapamadım. Eline sağlık adminim. Çok güzel olmuş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Resulehasret imzalı klipler bölümü çağrışım yaptı Vuslat adminim katılmak, paylaşmak istedım. kutlarım. Video yok,kesinlikle çok güzel hazırlandığı yorumlardan belli, inşallah en kısa zamanda bende video paylaşımlarına başlayacağım...

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
Sizin güzel videolarınızı özlemiştik Tahkar bey. sabırsızlıkla bekliyoruz. 2 yıllık video . Saklayan host heralde zaman aşımından sildi otomatik olarak. Hem vuslat adminimizin hemde Tahkar adminim sizden daha fazlasını bekliyoruz sabırsızlıkla. Şimdiden teşekkürler.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Sizin güzel videolarınızı özlemiştik Tahkar bey. sabırsızlıkla bekliyoruz. 2 yıllık video . Saklayan host heralde zaman aşımından sildi otomatik olarak. Hem vuslat adminimizin hemde Tahkar adminim sizden daha fazlasını bekliyoruz sabırsızlıkla. Şimdiden teşekkürler.

Tabiki fazlası olacak, senden ve değerli üyelerimizden bin dolu içtenlik, bin dolu yürekler varken elbette Vuslat adminimden ve benden video paylaşımlarımız devam edecektir... ALLAH c.c. razı olsun...esen kal....

Üst Alt