Takvim yaprakları.....1

G

gece yolcusu

Guest
Yüce rabbim razı olsun vuslat güzel olan ne varsa sitede mevcut.senin aklına gelir en güzel konular gördüğüm gibi.:)

MURATS44

Özel Üye
Lise yıllarında yeni takvimlerden alır kitap gibi okumayı çok severdim. Türkiye Gazetesinin takvimini alır , okumam bittiği zaman da , sayfaları kabarık durmasın diye çok dikkat ederdim.

Konu geçmişte kalmış adminim. Çok güzel ve kalıcı bir konu.Gerçekten çok güzel düşünüp, çok ta güzel başlamışsın. Ne güzel konular var gerçekten. Rica etsek kaldığın yerden devam edebilir misin lütfen? Eline emeğine sağlık..

Son düzenleme:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
İyisi, kötüsü,eğrisi doğrusu derken,
Gün bitiveriyor...
Takvimden bir yaprak, ömürden gün bitiyor...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Selamun Aleykum Kardeşim,
Allah razı olsun,çocuklrımı büyütürken,takvim yapraklarındaki menkıbeleri özlerine dokunmadan masal yapıyordum,o günleri hatırladım,bir kısmını okudum,çok güzel ve istifadelendim, inşallah,diğerlerinide okuyacağım.
Selam ve dua ile
Teşekkürler,, Rabbim sizden razı olsun.. Maşallah konu 2011😍🌹Allahıma sonsuz şükürler olsun, hala buralardayız,,, ne güzel bir duygu eskiyi yaad etmek, hatırlamak, o günleri güzellikleriyle yaşamak😊

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Lise yıllarında yeni takvimlerden alır kitap gibi okumayı çok severdim. Türkiye Gazetesinin takvimini alır , okumam bittiği zaman da , sayfaları kabarık durmasın diye çok dikkat ederdim.

Konu geçmişte kalmış adminim. Çok güzel ve kalıcı bir konu.Gerçekten çok güzel düşünüp, çok ta güzel başlamışsın. Ne güzel konular var gerçekten. Rica etsek kaldığın yerden devam edebilir misin lütfen? Eline emeğine sağlık..
Ne güzel alışkanlıklarımız varmış😊kitap aralarına neler koymazdık ki,gül yaprakları, tebrik kartları, keza aynı şekilde takvim yaprakları, Jan janlı çokopirens kağıtları😁 tipi tip sakızından çıkan renkli figürlü fıkralar, vs vs böyle devam eder, en güzel günler bizim günlerimizmiş😁

Üst Alt