ANKET Türkiye, Avrupa Birliğini mi yoksa Shangay 5 'lisini mi tercih etmeli ?

Türkiye, Avrupa Birliğini mi yoksa Shangay 5 'lisini mi tercih etmeli ?

• A - Türkiye ŞHANGAY BEŞLİSİ' ne üye olmalıdır.

Kullanılan: 6 100.0%
  • B - Türkiye AVRUPA BİRLİĞİ'ne üye olmalıdır.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .
U

Unregistered

Guest
Avrupa Birliği yakın geçmişine kadar medeniyetten uzak barbar bir topluluktu. Bu birliği kurduktan sonra nasıl olduysa dünyanın en gelişmiş medeniyeti oldu. Şu an bizim bu birlikte olmamız yada olmamamız arasında hiç fark yok.

Günümüzde ise Ülkemize karşı düşmanca tavırlarından sonra bu birlik denen yere girmemiz son derece sakıncalı olacaktır.

Hristiyanların arasında müslüman olarak işimiz yok. Ben şahsen bu birlikten uzak durmamız kendi menfaatimize olacaktır diye düşünüyorum.

U

Unregistered

Guest
Avrupa Birliği artık amacı dışına çıkmış bir örgüt konumuna gelmiş. Kendi içinde birlik bile çatırdıyorken bize ne verebilirler. Zaten bize vermek değil bizden birşeyler almak istiyorlar ve bu halde bile nazlanıyorlar. Birlikleri batsın inşallah.

TÜRKOĞLU

Aktif Üyemiz
Bütün yorumları okudum. Gerçekten de artık bize birşeyler vermek için değil de , elimizde olanı almak için en önemlisi de vatanımızı elimizden almak için kurulmuş bir birlik haline gelmiş bu terör birliği , gerçek amacından çıkarak farklı boyutlara ulaşmıştır.

Ben şiddetle karşıyım bu virüslere. En güzeli uzak durmak. Tam aksine şanghay birliğine üye olursak ta kıskançlıklarından çatlarlar.

NuSReT

Aktif Üyemiz
Düşünceler genelde aynı. Türkiyenin yarıdan fazlası aynı fikirde. Hükümet bir referandum yapmak istediğini söylese bütün AB ayağa kalkar . "yapmayın" diye. Sonuçta ne olacağını kendileri de çok iyi biliyor :)

TÜRKOĞLU

Aktif Üyemiz
Bazı cahiller avrupa sevdadına kapılmış giderken , düşmanına doğru gönül bağladığını anlamayacak kadar gafiller. Batsın inşaallah Avrupa birliği.

U

Unregistered

Guest
Katılıyorum. AB , Türkiye'nin zararına olacaktır.

Üst Alt