Hangi aşk daha büyüktür? Anlatılarak dile düşen mi, anlatılmayıp yürek deşen mi?

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Cevap: Hangi aşk daha büyüktür? Anlatılarak dile düşen mi, anlatılmayıp yürek deşen

Aşkın büyüğü küçüğü olmaz :)

Aşk her zaman büyüktür. Küçüklükle kıyaslanıyorsa zaten Aşk değildir. En güzeli Yüce Aşk...

emeğinize sağlık. Allah razı olsun inşaallah.

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
Hz. Şems dediğine göre demek ki var bir bildiği :) ya da daha zordur denebilir Hz. Şemsin anlattığını düşündüğünü günümüzce yorumlamak, anlamak zor olsa gerek o da var.

tabi ki hepsi büyüktür de insanlar türlü türlü olduğuna göre her aşkta farklı yaşanıyor,farklı yoğunluklar olabiliyor belki de anlatılan bu
:)

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
insan neden içinde saklar ki ? Bazen saklamak huzursuzluk getirir. En güzeli , güzel olanı paylaşmak , konuşmaktır. Bilinmezliklerin içinde yaşamaktansa mutluluklarımızı sevinçlerimizi paylaşıp , karşımızdakilerin de mutluluklarını , sevinçlerini paylaşmaktır.

Gerçek güzellik bu olsa gerek :)

Konu güzeldi. Ama oldukça da derin. Herkes kendine göre pay çıkarabilir.

Teşekkürler.

evet çok derin bir konu,doğru bir yönden de böyle bakmak lazım herhalde ama zaten seven bir şekilde belli eder ille dilde olması şart mı peki?

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Cevap: Hangi aşk daha büyüktür? Anlatılarak dile düşen mi, anlatılmayıp yürek deşen

ALLAH razı olsun, yorumlarla konunun harmanlanması çok güzel olmuş.....
Bakış açıları,düşünceler hepsi kişilere özel bir bakıştır aslında....kimi insan yürekte,kimi insan dilde yaşar derin duyguları...
ama hepsi aynı noktada buluşur...adı aşk olur...

NuSReT

Aktif Üyemiz
Bakış açıları,düşünceler hepsi kişilere özel bir bakıştır aslında....kimi insan yürekte,kimi insan dilde yaşar derin duyguları...

10 puanlık yorum olmuş. :)

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz

çok doğru gönlüne sağlık

NuSReT

Aktif Üyemiz

iki kişi birbirini severse mutluluk olur. biri sever diğeri bilmezse aşk olur. ikisi de sever kavuşamazsa efsane olur.

Not: ben yazmadım bir yerde geçiyordu. ayrıca da başka yerden duymama rağmen yanlış yazdım sanırım. ama özü bu gibiydi. allah belamı verir heralde ama 'efsane olur' kısmı doğru olsa gerek. :F

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
iki kişi birbirini severse mutluluk olur. biri sever diğeri bilmezse aşk olur. ikisi de sever kavuşamazsa efsane olur.

Not: ben yazmadım bir yerde geçiyordu. ayrıca da başka yerden duymama rağmen yanlış yazdım sanırım. ama özü bu gibiydi. allah belamı verir heralde ama 'efsane olur' kısmı doğru olsa gerek. :F

yorum muhteşem olmuş :D benzer birşeydi bende hatırlıyorum.buldum netten :)

seversen kavuşursan vuslat olur
seversen kavuşamazsan aşk olur..

İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz

İki kişi birbirini severse; sevgi olur.
Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur.
İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

Üst Alt