Haftanın konuğu mahzunee.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Öğrencisin daha tahsilin tamam olmadı ama ben yinede sordum....Nasılsa bir gün o okul bitecek.....:birinci

Mesleğiniz.....
Tahsiliniz......

Hobileriniz.....
En çok sevdiğin yemek,,,,
En çok sevdiğin şehir.....ve yaşamak istediğin şehir.....
Sinirlimisiniz,,,,ve en çok kızdığınız birkaç şey.....
İnsanlara ne kadar değer verirsiniz neden......
Hayal edermisiniz,,,,ve gerçekleştimi hayalleriniz....
Ne tür müzik dinlersiniz.....
Dinlenmek için özel zevleriniz nelerdir.....
Spor yapıyormusunuz,ve hangi dal spor......
Karanlıktan korkuyormusunuz.....Bu size birşey hatırlatıyormu....
Unutamadığın bir kaza oldumu.....
Hayvanları seviyormusun,,,,hangi tür......

ŞİMDİLİK BU KADAR,,,Arkası yarınnnnnnnnnnnnnnnnn......:güll

mahzunee

Aktif Üyemiz
Mesleğiniz.....seracı olacağım inşallah
Tahsiliniz......önlisans
Hobileriniz.....alışveriş yapmak şiir yazmak ve sohbet etmek.

En çok sevdiğin yemek:dolma her gün yesem bıkmam

En çok sevdiğin şehir.....ve yaşamak istediğin şehir.....
van-erciş yaşamak istediğim şehirde erciş küçük ve çok güzel bi yer
Sinirlimisiniz,,,,ve en çok kızdığınız birkaç şey.....
ben sinirli değilim çok sakin biriyim çabuk çabuk asla kızmam.kızdığım şeyler insanların bana ineleyici laflar söylemesi sözde akıl vermek için ama bana açık açık deseler daha az kızacağım bi de geç anlayan insanlara çok sinir oluyorum.
İnsanlara ne kadar değer verirsiniz neden......
insanlara hak ettiklerinden fazla değer veririm neden belkide aynı değeri onlardan beklediğim içindir:(
Ne tür müzik dinlersiniz.
ben genelde ruhu dinlendiren insanı sakinleştiren müzikleri dinlemyi seviyorum mesela tsm ilahiler fantazi müzikler:(intizarı çok dinliyorum)
Dinlenmek için özel zevleriniz nelerdir
sesiz kimsenin olmadığı bi odada uyumak çok iyi dinlendiriyor beni
Spor yapıyormusunuz,ve hangi dal spor......
hayır spor yapmıyorum malesef .ilgilendiğim bi spor dalıda yok fakat futbol izlemeyi seviyorum anlamasamda sadece izlemek ilgileniyorum:):):)
Karanlıktan korkuyormusunuz.....Bu size birşey hatırlatıyormu
evet çok korkuyorum karanlıktab bana yanızlığı ve ölümü hatırlatıyor
Unutamadığın bir kaza oldumu
hayır olmadı Allaha şükür.
Hayvanları seviyormusun,,,,hangi tür......
hayvanları çooooooook seviyorum en çok kedileri birde kaplumbağaları seviyorum:):):):)olsada sevsem şimdi:)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Cevaplar fevkaladenin fevkınde,,,,,Eyvallah.......
(İntizarı) bende çok severim......:Ü:

Sorular gelecek inşallah.......eferem

mahzunee

Aktif Üyemiz
(İntizarı) bende çok severim......:Ü:

Sorular gelecek inşallah.......eferem
estağfurullah ablacım fevkaledelik kim biz kim
ayrıca intizarı sevmene ayriyeten çok sevindim
soruları bekliyorum inşallah:)

MURATS44

Özel Üye
VuSLaT adlı üyeden alıntı :

m08 m08
Boş durmak yok.Sorulara devam inşallah..

1- Forumda en fazla beğendiğin isim -Nedeni?
2- Forumda en fazla kızdığın isim -Nedeni?
3- Forumda en iyi anlaştığın isim / isimler?
4- Forumda seni en fazla üzen olay?
5- Forumda seni en mutlu eden olay?
6- Forum hakkında düşüncelerin ve forumla ilgili kendi hedeflerin nelerdir?
7- Yöneticilerden bir rican var mı?
8- senin için bugünün anlam ve önemi nedir ?
9- Sana göre Siyah ve beyaz çok zıt renkler olduğu halde neden hep birbirleri ile bir uyum içindedirler ?
10- Sence susmak nedir?
11- Bir kapıyı kırk kez mi kırk kapıyı bir kez mi çalmalı?
12- İnşallah inşallah bu soruyu sormazlar dediğin bi soru var mı???
13- Görmek ile bakmak arasında ince ve zor bir çizgi vardır..Bize bu çizgiyi anlatan bir kısa yazı yazarmısın?
14- Niçin limonlu gazozların içerisinde bir sürü suni tatlandırıci varken bulaşık deterjanında gerçek limon suyu kullanılmaktadır?
15- Türk sanat müziğinde en beğerdiğin şarkısı ve şarkısı nedir?
fdfdfdfd ...........................fdfdfd

Hadi kolay gelsin.Sorular zorlaşarak gelecek inşallah.....

Moderatör tarafında düzenlendi:

mahzunee

Aktif Üyemiz
1- Forumda en fazla beğendiğin isim -Nedeni?
vuslat abla neden?çünkü bayan admin olarak çok yakışıyor siteye
2- Forumda en fazla kızdığın isim -Nedeni?
benim kimseyle alıp veremediğim yok zaten hep diyorum ben sakin bi insanım kolay kolay kızmam o yüzden kızdığım kimsede yok:)
6- Forum hakkında düşüncelerin ve forumla ilgili kendi hedeflerin nelerdir?
ben forumun en başından takipçisiyim o yüzden nerden nereye geldiğini çok iyi biliyorum forumu biyerlere getirmek için ne kadar çalışıldığını ne kadar emek verildiğini vebaşında böle yetenekli adminler oldukça dahada ilerliyeceğini düşünüyorum inşallah.kendi hedefim eğer boş zaman bulursam inş foruma faydalı olabilecek konular açmak olacak inşallah:)
7- Yöneticilerden bir rican var mı?
konuların daha çok okunup konulardan istifade etmeleri için üyeler arası ödülü yarışmalar düzxenlemeleri:)
8- senin için bugünün anlam ve önemi nedir ?
bu gün sana verilen son gün olabilir o yüzden bu günü son günün gibi yaşa sevdiklerini incitme mutlu olmak için insanları mutlu et ve hep gülümse :)ben her günü böyle önemsiyorum onun için benim için bu gün çok önemli çünkü yarınımdan emin değilim:)

3- Forumda en iyi anlaştığın isim / isimler?
vuslat abla murat abi(bence iyi anlaşıyoruz belkide ben öyle sanıyorum:))birde ayyüzlü ablam
4- Forumda seni en fazla üzen olay?
adminlerin geçen günkü alıngan haleri beni çok üzdü:(
5- Forumda seni en mutlu eden olay?
vuslat ablamın da intizar dinliyor olması çok mutlu etmişti:)
9- Sana göre Siyah ve beyaz çok zıt renkler olduğu halde neden hep birbirleri ile bir uyum içindedirler ?
peki abi elektirikle suyunda normalde birbirleriyle alakaları yokmuş gibi görülür fakat elektirik su olmasa üretilemiyor.yada şşöylede diyebilirim siyah erkek beyaz ise bayan olsun normalde bayan ve erkeklerde çok zıtlar ama ikisinden biri olmasa olmaz değilmi bu yüzden zıtlar diye uyuşmazlık olmaz diye bi şey yoktur işte bu yüzden uyumludurlar:(
10- Sence susmak nedir?
Eğer haklıysan susuyorsan en büyük asalet.
üzgünsen ağlamak istiyorsan susuyorsan en büyük sabır...
seviyorsan ve sevdiğin için herşeye katlanıp kulağını herşeye tıkayıp susuyorsan en büyük sevginin ifadesidir susmak:)
11- Bir kapıyı kırk kez mi kırk kapıyı bir kez mi çalmalı?
bir kapıyı kırk kez çalmalı çünkü bi konuda ne kadar ısrar edersen ne kadar çaba sarf edersen direnirsen istedğini alırsın yoksa hep ayrı ayrı dallara atlayıp kendini yıpratırsın o yüzden her zaman istikrarlı olmak doğru bulduğun konularda ısrarla mücadele vermelisin sen mücadele ettikçe güzün artar ama diğer taraf bı ısrardan bıkıp sana istediğini verecektir bu yüzden kırk kez bi kapıyı çalmak en iyisi eninde sonun da o kapı açılır)
12- İnşallah inşallah bu soruyu sormazlar dediğin bi soru var mı???
evet tamda bu soruydu12- İnşallah inşallah bu soruyu sormazlar dediğin bi soru var mı???sorusunu bana sormazlarHAHHAHA
:):):):):):)şaka bi yana yok her soruya rahatlıkla cevap verebileceğimi düşünüyorum Allah ın izniyle:)
13- Görmek ile bakmak arasında ince ve zor bir çizgi vardır..Bize bu çizgiyi anlatan bir kısa yazı yazarmısın?
evet tabi:)mesela her gün baktığımız gökyüzü bulutlar evren bütün insanlıklığın içinde yaşadığı yer kör olmayan herkes var olana bakıyor değil mi*hiç kimse ben bu gün güneşe bakmadım yada ayı bakmadım diyemez ama bi şairin gök yüzüne bakışı şiirini süslemek için anlamlı şeyleri gözlemlemek örneğin bu gün yıldızlar bana senin ışl ışıl parlayn gözlerini hatırlatı misali şaiir yıldızı böle görür .sofi kardeşimiz gök yüzüne bakar suphanallah yarabbim sen nelere kadirsin der o anlamı görür yani yaratanın kudretini bi atais gökyüzüne bakar bunlar tasedüftür diyip o gökyüzünün tesadüf olarak nasıl olabileceğini araştırmayı görür fark ettiyseniz örnek bir ama bakmayla görme böle değişiyor aralarındaki ince çizgi ise bakılan yer aynı bakanın görme şekli önemlidir:)
14- Niçin limonlu gazozların içerisinde bir sürü suni tatlandırıci varken bulaşık deterjanında gerçek limon suyu kullanılmaktadır?
bu soruya vereceğim cevap beni size ne kadar ifade edecek bilmiyorum ama yinede cevabını vereğeğim
Bulaşık deterjanında koku sağlaması için kullanılabildiği için tatlandırıcıya gerek yoktur. Limonlu gazlara gelince tatlandırıcıların bol olmasının enönemli sebebi kimyasallların üretiminin limonlara oranla daha kolay ve ucuz olması üstelik üretimde kolaylık sağlıyor başka bir açıklaması sanırsam yok..

15- Türk sanat müziğinde en beğerdiğin şarkısı ve şarkısı nedir?
gülden karaböcek dilek taşı ayriyeten kırılsın ellerim kısacası bütün parçaları (ama rabbim nasıl bi ses tonu vermiş maşallah çok güzel:))

MURATS44

Özel Üye
Teşekkür ederiz mahzunee..Güzel cevaplar veriyorsun.Şimdi biraz dinlen...Dinlenirken de sitemizin ikramı :cay.... Sorular gelecek :):):):)

MURATS44

Özel Üye
ben teşekür ederim abicim ellimizden geldiğince güzel cevaplar vermeye çalışıyoruz ikram için sağol bu arada yeni soruları bekliyorum:)
Bizde teşekkür ederiz mahzune... Kimse yokken ben sorulara devam edeyim inşallah..

1- Kayınvalide ne demektir sana göre? Neden kayınvalide denmiştir ? KAynın annesi eş'in annesi değilmidir ? Ya da Kayın yoksa , eş ailenin tek çocuğuysa kayın valde denir mi? Neden kayın valide demişler ? :)khvuyk

2-
Fatih Ürek mi Ajdar mı daha karizmatik ?dirol

3- Bu sorular içinde çok güldüğün oldumu olduysa hangi soru?

4- Yakın bir arkadaşın kanunsuz bir iş yapsa polisi arar mısın?

5- Aşağıdakileri tek kelime ile cevaplaman istense ne yazarsın ?
Hayat nedir?
Sevgi nedir?
Ölüm nedir?

6- Seracılık bölümü öğrencisi olarak , Sera etkisi nedir ?

7- Bu kadar yeter mi ,devamı gelsin mi?
:):)

mahzunee

Aktif Üyemiz
1- Kayınvalide ne demektir sana göre? Neden kayınvalide denmiştir ? KAynın annesi eş'in annesi değilmidir ? Ya da Kayın yoksa , eş ailenin tek çocuğuysa kayın valde denir mi? Neden kayın valide demişler ?
bana göre benim kalan ömrümü onsuz düşünemeyeceğim saygıda ve sevgide her zaman itimam göstereceğim yap dediğini yapım yapma dediğini yapmayacağım büyüğüm annem dir.:)Neden kayınvalide denmiştir .bence şöyle bir mantık düşünülmüş olabilir kayın bilindiği üzere bi ağaç türü aynı zamanda baktığımız zaman aile bireylerinde kayın ,kayın ana, kayın baba gibi tabirler mevcut buda demek olabilirki o ağaç ve onun kökünden dalanan aile bireyleri mantık aile bireylerini ağaç a benzetmek olabilir bu yüzden kayın ana denmiş olabilir:)inşallah yeterince açıklayıcı olmuştur:)
2- Fatih Ürek mi Ajdar mı daha karizmatik ?
tabi kideee!!!! ajdar:):)
3- Bu sorular içinde çok güldüğün oldumu olduysa hangi soru?
2- Fatih Ürek mi Ajdar mı daha karizmatik ?çok komikti:)
4- Yakın bir arkadaşın kanunsuz bir iş yapsa polisi arar mısın?
evet tabi ki ararım ama önce onu yaptığı işten vazgeçirmeye çalışırım eğer vazgeçmese yapacak başka bişey kalmıyor.
5- Aşağıdakileri tek kelime ile cevaplaman istense ne yazarsın ?Hayat nedir?Sevgi nedir?Ölüm nedir?
Hayat nedir?bence hayat hepsinin açıklanması tıpkı toprak gibi içinde bir çok şeyi barındırıyor eğer sevgiyi ele alsak sadece sevgi olacak ölüm de aynı bi bittiş ama hayat içinde sevgi özlem mutluluk vb gibi bek çok seyi barındırıyor o yüzden hayat derdim:)
6- Seracılık bölümü öğrencisi olarak , Sera etkisi nedir ?
güzel bi soru havada bulunan CO2 ve CFC (kloroflorokarbon) gazları, kızılötesi ışımaların bir kısmını soğurarak, atmosferden dışarı çıkmalarını engeller. Bu soğurma olayı, atmosferin ısınmasına yol açar. Bunun sonucunda dünya, güneşin altına park edilmiş bir arabanın içi gibi ısınır. İşte bu etkiye, "sera etkisi deniyor murat abicim:)
7- Bu kadar yeter mi ,devamı gelsin mi?
benim için fark etmiyor abicim siz bilirsiniz:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt