Haftanın konuğu sırat-ı müstakim ..........

Gûl-i Misbah

Aktif Üyemiz
0..yemek yapmaktan anlarmısın ?
evet elbette özellikle hamur işi türlerine merakım vardı gençliğimde
-%29%29.gif
annem evden uzaklaşınca gizlice kek yapmaya başlardım .çünkü malzemeleri boşa harcıyorum diye kızardı acemiyim ya.kıvamı tuturamazdım ilk zamanlar, köpeklere yedirirdim
yikildimal.gif
yikildimal.gif
artanları da evin etrafından uzak bir yere bırakır kuşlar yedimi diye kontrol ederdim.bir kere de un helvası yaptım ama beğenmedim lastik gibi olmuştu sonra onları ceviz büyüklüğünde yuvarlayıp mahallenin çocuklarına dağıttım kapış yaptılar şaşırdım bundan sonra kendime yeni kobaylar bulmuştum
yikildimal.gif
yikildimal.gif
yikildimal.gif
tabi ozamanlar15 yaşlarında falandım
-%29.gif
ey gidi gençlik

m08m08Çok güldüm abla yazık valla çocuklara..
m08

Balık burcu olduğunu bilmiyordum ablacım...Bende balık burcuyum..m10

cevapları zevkle okudum ve gördümki bu sorular seni yazla yormamamış bu nedenle bizimde sorul
arımız gelecek en kısa zamanda bir yere kaybolmam10kalpp

tozpembem

Yeni Üyemiz
abla senin konuk olduğunu gördüm çok sevindim.siritma
dedim ki ablamın canı sıkılmasın, konuğumuzu güzel ağırlayalım.hemen bir kaç soru sordumzzsmokin alacağın olsun tmm olur alırım:):uzgun:sinirliagresivve
gerçi sana pek yabancı değil bu sorularzzsmokin

sakın kopyala yapıştır yapıyım deme
kolay gelsin:gül
kolaysa başına gelsin

7...beni seviyomusun....?sevmemmi hiç ah bi elime geçirsemm10clappinghalaybende seni çok seviyorum ablacımmm:gülgüll

m08m10ablacım süpersin senzgd
hiç zorlanmamışsın cevaplarken devamı gelsin mi soruların ne dersin;)

Gûl-i Misbah

Aktif Üyemiz
1.hayatta unutamadğın ve çok sevindiğin bir olay...
2.Peygamber Efendimizin hayatından okuyupta çok hüzünlendiğiniz bir olay varmı..Varsa paylaşabilirmisiniz..
3.En çok sizi etkilyen sahabe hangisidir..
4. Hayatta sizi en çok üzen ve tahammül edemediğiniz nedir.??
5.Memleket neresi..
6.Hayatımın dönüm noktısıydı dediğin bir olay varmı?
7.Fobilerin nelerdir.?
8.ölüm....
Sevgi....
Dostluk....
hayat....
hüzünn... Boşlukları doldururmusun.
gozat.gif

9.Asla geri çevireneyeceğin şeyler..?
10.Hayat ve ölüm arasındaki çizgiyi nasıl değerlendirirsin..?
11.Ağlamanın hayatındaki yeri nedir?
12.ezan sesi duyduğunda ne hissediyorsun...
13.En büyük hayalin..ve idealin...
14.Zaaflarından 3 tanesini söylermisin...
15.şu güne kadar okuduğun kitaplar arasında unutamadığın kitap ismi nedir?
16.Senin için en anlamlı hediye..
17.en sevdiğiniz mevsim hangisi
18.en sevdiğin çiçek ismi nedir
19,hangi dönemde yasamak isterdin
20Markaya düşkünmüsün..
21Şakadan hoşlanırmısın..,
22.Öfkelimisin sakin mi?
23.ailenin hayatındaki yeri..
24.Çocuk yetiştirmede erkek çocuğunu mu yoksa kız çocuğunu mu yetiştirmek zor..

Soruların geldi ablacım...Kolay gelsin...pembeli

Umarım fazla yormamışımdır..

aCizaNe

Yeni Üyemiz
:( kusura bakmayın haddim deil belki ama affınıza sıqınarak bi arkadaşın tozpembeydi yanlış hatırlamıosam 42. sorusuna bende bi cevap vermek istiorum sanal aşklara inanırmısınız diye kalpp sanalı iyi amaçlarla kullandıqımız sürece sanal nasıl olsa yalan alem demediqimiz sürece her zaman kendimiz olup yalana başvurmadıqımız sürece evet sanalda da gerçek aşklar olabiliyo aşk sadece görmek dokunmak deildir bunlardan olmadan bile ona baqlanabilmek çok qüzel bi duyqu m10 yani aksini düşünmüş olsaydım sanaldan tanıştıqım birine 1 buçuk yılımı vermez vermeyide sürdürmezdim allah utandırmasın kimseyi o kişi benim hayatım dönüm noktası oldu diyebilirim. Sanala yalan karıştırmayanlardan ve sanalda kendi qibi olanlardana.r.o SayqıLaR :by:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
:( kusura bakmayın haddim deil belki ama affınıza sıqınarak bi arkadaşın tozpembeydi yanlış hatırlamıosam 42. sorusuna bende bi cevap vermek istiorum sanal aşklara inanırmısınız diye kalpp sanalı iyi amaçlarla kullandıqımız sürece sanal nasıl olsa yalan alem demediqimiz sürece her zaman kendimiz olup yalana başvurmadıqımız sürece evet sanalda da gerçek aşklar olabiliyo aşk sadece görmek dokunmak deildir bunlardan olmadan bile ona baqlanabilmek çok qüzel bi duyqu m10 yani aksini düşünmüş olsaydım sanaldan tanıştıqım birine 1 buçuk yılımı vermez vermeyide sürdürmezdim allah utandırmasın kimseyi o kişi benim hayatım dönüm noktası oldu diyebilirim. Sanala yalan karıştırmayanlardan ve sanalda kendi qibi olanlardana.r.o SayqıLaR :by:

Samimi düşüncelerini paylaşmışsın can kardeş,yaşın daha küçük yaşam boyunca çok şeyler yaşarsın can kardeşim....İnşallah samiyetleriniz daim olsun....;)

Bu arada kuralları çiğnedik ;)bazen kurallar çiğnenmek içindir dermişim....pembeli

sırat-ı müstakim

Aktif Üyemiz
ama öylelerine rastlamak binde bir .siz çok şanslısınız o zaman hakkınızda hayırlısı,;)
çevremde birkaç kötü örnek var benim bildiğim,tanıdığım. aşkın gözü kördür evlenince açılır derler ya öyle işte.aynı çatı altında yaşamayınca kimse kimseyi tanıdım demesin.herşey evlendikten sonra ortaya çıkıyor.kişisel,fikirsel çatışmalar ortaya çıkıyor.hani bir zamanlar sevdiği kişi o değilde başkası oluyor.hani bir zamanlar olduğu gibi kabul ettiği kişi yabancı geliyor.daha birçok şey Allah utandırmasın

aCizaNe

Yeni Üyemiz
ama öylelerine rastlamak binde bir .siz çok şanslısınız o zaman hakkınızda hayırlısı,;)
çevremde birkaç kötü örnek var benim bildiğim,tanıdığım. aşkın gözü kördür evlenince açılır derler ya öyle işte.aynı çatı altında yaşamayınca kimse kimseyi tanıdım demesin.herşey evlendikten sonra ortaya çıkıyor.kişisel,fikirsel çatışmalar ortaya çıkıyor.hani bir zamanlar sevdiği kişi o değilde başkası oluyor.hani bir zamanlar olduğu gibi kabul ettiği kişi yabancı geliyor.daha birçok şey Allah utandırmasın

:güllçoK TeşeKKüR edeRim amiN. ALLAH C.C. heRKeSiN haKKıNda hayıRLı oLaNı VeRSiN iNşaLLah . EVeT SöyLediKLeRiNiZ qeRçeKTe yaşaNaN oLayLaR o yüZdeN şuaN şimdiLiK KeNdimi şanSLı hiSSediyoRum :) İNSaNLaRıN Saqı SoLu ßeLLi oLmaZ Ama Sayqı , meRhameT Ve aNLayış oLduKTaN SonRa SoRuN çıKmaZ qaLißakararsiz

_bamteli_

Aktif Üyemiz
_кιяιктєѕтι_;2333' Alıntı:
1) forumla nasıl tanıştınız ve neden rasulehasret forum?
2)Zamanınızın ne kadarını bilgisayar başında geçiriyosunuz?İnternet sizin için ne anlam ifade ediyo?
4)nasıl birisiniz?
5)Gelecekten neler bekliyosunuz?Planlarınız tam olarak neresindesiniz?
6)Hayatta olmazsa olmaz dedikleriniz nelerdir?
7)Bize 1 gününüzü anlatırmısınız?
8)Formuzda paylaşımlarını takdir ettiğiniz kişiler ve en çok vakit geçirdiğiniz bölümler nelerdir?
9)Hiç keşkeniz oldumu bizimle paylaşırmısınız?
10)Tarihten,günümüzde yaşayan veya ailenizden örnek aldığınız bir kişilik var mı?
11)Eve girdiğinizde ilk baktığınız ve ilk yaptığınız şey nedir?
12)Arkadaş ve dost kelimeleri sizin için ne anlam ifade ediyor?Arkaşdalarınızı seçerken nelere dikkat edersiniz?
13)İçinden çıkamadığınız bi durumda ilk kime danışırsınız?
14)Hayat felsefenizi ifade eden ve sizi çok etkilen sözü yazabilirmisiniz?
15)Sizi en çok etkileyen ayet ve hadisi bizimle paylaşırmısnız?
16)Dinlenmek için neler yaparsınız?Boş zamanlarınızı değerlendirdiğiniz hobiniz nedir?
17)En sevdiğiniz yazar kimdir?
18)Hayatınızda olan en ilginç anılardan bi tanesini paylaşırmısınız?
19)İslam,iman,ölüm,aşk,özlem diyince aklınıza ne geliyor?
20)'Bütün mümünler kardeştir'ayetini hayatınızda ne kadar uyguluyorsunuz?
21)Beni eleştirir misiniz?

Kolay gelsin...

soru tekrari varsa özü diLerim...;)coolsmiley

cvp vermemisn....ıslıkaglm..........

Üst Alt